Nie jesteśmy korporacją, ale zgranym zespołem profesjonalistów, który działa zgodnie z najwyższymi standardami i stale rozwija się swoje kwalifikacje zawodowe.
Chętnie nawiążemy współpracę z osobą posiadającą doświadczenie na stanowisku kierownika robót lub inżyniera budowy, chcących rozwinąć się zawodowo i zyskać doświadczenie na nowym, wyższym stanowisku.

Oferujemy możliwość współpracy przy nowoczesnych projektach jako kierownik budowy

Jakie będą twoje obowiązki?

• Bieżąca organizacja pracy zespołu budowy i zarządzanie realizowanymi pracami na kontraktach.
• Kierowanie pracą brygad roboczych.
• Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.
• Uczestnictwo w negocjacjach umów podwykonawczych.
• Organizowanie pracy podwykonawców na budowie.
• Koordynowanie pracy podległego zespołu oraz firm Podwykonawczych.
• Bieżąca kontrola budżetu.
• Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.
• Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
• Ścisła współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego.
• Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Do pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

• Wykształcenie wyższe budowlane.
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
• Min. 3-letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji przemysłowych na analogicznym stanowisku (inżynier budowy, kierownik robót, kierownik budowy).
• Doświadczenie w organizacji placu budowy, weryfikacji kalkulacji, organizacji pracy podległego zespołu.
• Aktualny wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego.
Zależy nam na osobie o wysokich umiejętnościach interpersonalnych, umiejącej pracować pod presją czasu i gotowej do podejmowania podróży służbowych na terenie całego kraju. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym, adekwatne do zakresu obowiązków. Gwarantujemy pełen pakiet narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy. Ponieważ tworzymy zgrany, niewielki zespół, praca przebiega w miłej atmosferze.

Oferty prosimy przesyłać na adres: info@rubbpolska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rubb Polska Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa Rubb Polska.