Bramy, drzwi, okna

Każdą termohalę wyposażamy w bramy, drzwi oraz okna, ułatwiające korzystanie z hali oraz odpowiednio dobrane do jej przeznaczenia.

Ich selekcję wykonujemy już na etapie projektowania obiektu, co pozwala na ich właściwe dopasowanie i bezawaryjne użytkowanie. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania spełniają europejskie normy i posiadają oznakowanie CE.

 

Drzwi

Hale ocieplane Rubb wyposażamy w drzwi wejściowe (wielozadaniowe, techniczne) lub drzwi ewakuacyjne z klamką antypaniczną. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygodę użytkowania, wszystkie drzwi posiadają oznakowanie CE i posiadają certyfikat ISO 9001.

 

Okna

Wyposażamy termohale w okna dwupanelowe oraz trzypanelowe, w ramie PCV lub aluminiowej. Doskonale doświetlą wnętrze hali i poprawią wentylację. Jeśli zajdzie konieczność doświetlenia w hali części biurowej bądź wystawowej, sugerujemy montaż okien witrynowych.

 

Bramy segmentowe

W naszych halach ocieplanych montujemy bramy segmentowe dostosowane do funkcji obiektu. Dla wygodnej obsługi bramy posiadają napęd elektryczny i mechanizm bezpieczeństwa. Ze względów konstrukcyjnych szerokie bramy zwykle sytuujemy w ścianach szczytowych.

 

Składana brama z PCV

Brama ta została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Jest lekka, ponieważ została wykonana z tego samego, wytrzymałego i elastycznego materiału co poszycie hal Rubb – z tkaniny PCV.

 

Bramy hangarowe

W naszych hangarach ocieplanych Thermohall ™ montujemy bramy przesuwne produkowane przez najbardziej doświadczonych dostawców na rynku. Bramy te są wykonywane na zamówienie, co pozwala na idealne ich dopasowanie do bryły hangaru i sposobu użytkowania.

Pozostałe opcje:

Instalacje elektryczne

Ogrzewanie i wentylacja

Poszycie ścian

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.