Budowa hal magazynowych

Hale magazynowe Thermohall™ – nowoczesne i efektywne

Budowa hal magazynowych to często niezbędna inwestycja, która prędzej czy później czeka każde większe przedsiębiorstwo. Ponieważ na rynku jest wiele ofert, ważne jest, aby do tematu podejść z odpowiednią rozwagą i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy. Jako producent hal magazynowych oferujemy oferuje nowoczesne, ocieplane hale stalowe z efektywną termoizolacją Thermohall™ o widocznie niższych kosztach inwestycji oraz utrzymania. System Thermohall™ pozwala na utrzymywanie we wnętrzu stałej temperatury oraz wilgotności powietrza, bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Dzięki temu wszystkie przechowywane produkty, urządzenia czy sprzęt AGD są efektywnie chronione i zabezpieczone.

Ile trwa budowa hal magazynowych Thermohall™ marki Rubb?

Nasze hale magazynowe projektujemy w taki sposób, aby ich instalacja była jak najkrótsza i możliwie najprostsza. Dlatego zarówno konstrukcja, jaki poszycie termoizolacyjne są prefabrykowane. Budowa hal magazynowych Thermohall™ nie trwa zatem długo i nie jest uciążliwa dla otoczenia. Ponadto cała konstrukcja może być w bezproblemowy sposób przerabiana, rozbudowywana, przenoszona, czy rozbierana i składowana. Jest to zatem elastyczna przestrzeń dodatkowa dla dynamicznie rozwijających się firm i gospodarstw rolnych. Budowa hal magazynowych przeznaczona jest zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, a także przetwórni produktów pochodzących z rolniczych upraw. Projektowanie i budowa hal magazynowych uwzględniają ich możliwości terenowe, potrzeby oraz oczekiwania.

Budowa hal magazynowych – uniwersalna przestrzeń dla działalności gospodarczej

Hale magazynowe oferowane przez Rubb Polska są dostosowywane do potrzeb danego przedsiębiorstwa, warunków zewnętrznych oraz specyfiki składowanych produktów i urządzeń. Budowa hal magazynowych odbywa się z uwzględnieniem preferencji Klientów. Wskazują oni na wielkość hali, której potrzebują, dobierają wyposażenie dodatkowe, a także lokalizację pomieszczeń socjalnych oraz sami aranżują wnętrze.

Budowa hal magazynowych – wytrzymałe konstrukcje stalowe

Budowa hal magazynowych składa się z postawienia konstrukcji stalowej oraz zamontowania szczelnego, prefabrykowanego poszycia z systemem Thermohall™. Stalowe elementy są cięższe od tych zrobionych z aluminium, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Ponadto znoszą również większe obciążenia, co jest ważne w naszej strefie klimatycznej, w której występują obfite opady śniegu, a także silne wiatry. Dodatkowo stal, którą wykorzystujemy, jest cynkowana ogniowo z zewnątrz oraz od wewnątrz. Dzięki temu korozja na niej praktycznie nie występuje, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z konserwacją i pielęgnacją konstrukcji. Budowa hal magazynowych jest zatem nowoczesną ofertą, która gwarantuje ogromną wytrzymałość, a także bezpieczeństwo dla pracowników oraz urządzeń oraz produktów znajdujących się pod dachem.

Budowa hal stalowych magazynowych – cennik

Budowa hal magazynowych razem z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania, konserwacji oraz użytkowania są bardzo niskie. Natomiast cena za każdy projekt oraz montaż ustalana jest w sposób indywidualny. Uwzględnia ona wielkość obiektu, ilość dodatkowych pomieszczeń czy lokalizację, w której inwestycja ma być realizowana. Cena za metr w stosunku do najwyższej jakości wypada jednak zawsze korzystnie dla klientów i stanowi alternatywę dla tradycyjnych budynków murowanych. Zapraszamy do kontaktu!

ILE KOSZTUJE TWOJA NOWA HALA MAGAZYNOWA?

Skorzystaj z rozwiązania, jakim są ocieplane hale całoroczne od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Interesują cię ocieplane hale magazynowe? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.