Hala magazynowa ocieplana –
– jak to jest zrobione?

Hala magazynowa ocieplana – dla przyjaciół Thermohall™

Hala magazynowa ocieplana, zwana również termohalą, produkowana jest z ocynkowanej, stalowej ramy, na którą nakładamy poszycie termoizolacyjne. Składa się ona z zestawu kieszeni wykonanych z tkaniny PCV i wypełnionych wełną szklaną. Poszycie termoizolacyjne jest ściśle dopasowane do wymiarów konstrukcji i dokładnie ją okrywa, niwelując tym samym mostki termiczne. Oznacza to duże oszczędności na ogrzewaniu magazynu, gdyż dzięki ociepleniu Thermohall™ straty ciepła są minimalne.
Hale magazynowe wybudowane w systemie Thermohall™ wyróżniają się na tle konkurencji również poziomem izolacji akustycznej. Skuteczne tłumienie dźwięków z zewnątrz przekłada się na lepsze warunki pracy w halach magazynowych, zwłaszcza w obszarach o dużym natężeniu hałasu, takich jak strefy przemysłowe czy lotniska.

Hale magazynowe – bezpieczna i praktyczna konstrukcja

Hala magazynowa ocieplana posiada stalową, ocynkowaną konstrukcję odporną na rdzę i niszczenie pojawiające się wraz z upływem czasu. Szkielet wewnątrz hali jest odkryty, dzięki czemu w łatwy sposób można zamontować różne instalacje, media, a także dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Nasze hale magazynowe wykonujemy z materiałów nadających się w całości do recyklingu. Podczas projektowania i produkcji dbamy o to, aby wytworzenie hali pozostawiło jak najmniejszą ilość odpadów produkcyjnych.

Hale magazynowe ocieplane systemem Thermohall™ instalujemy w bardzo krótkim czasie dzięki prefabrykacji ocieplenia i stalowej konstrukcji. Można je w łatwy sposób przebudowywać, rozbudowywać, przenosić czy rozbierać i składować. Duża uniwersalność powala także dostosować nasze hale magazynowe do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Klienci ustalają wielkość magazynu, a także rozmieszczenie bram, okien czy pomieszczeń socjalnych.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.