HALA DO GRY W TENISA

Nowoczesne i wygodne hale tenisowe

Tenis to wspaniała i pasjonująca dyscyplina, którą można uprawiać na różnych rodzajach nawierzchni na zewnątrz. Co jednak jeśli warunki atmosferyczne panujące na dworze ulegną znacznemu pogorszeniu? Jako producent całorocznych hal ocieplanych Thermohall™ proponujemy montaż nowoczesnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb hal sportowych.

Wykonujemy zadaszenia obiektów i hale tenisowe dla klubów sportowych, publicznych Ośrodków Sportowych i Rekreacyjnych, placówek oświaty, a także prywatnych inwestorów.

Hala tenisowa Thermohall™ to doskonały pomysł na atrakcyjną inwestycję, która stworzy komfortową przestrzeń oraz idealne warunki do gry o każdej porze roku i przy każdych warunkach atmosferycznych.

Hala tenisowa Rubb = komfort i wygoda

Każda hala tenisowa musi gwarantować jej użytkownikom komfortowe oraz bezpieczne warunki do gry. W halach sportowych marki Rubb używamy unikalnej w skali kraju systemu ocieplania Thermohall™. Pozwala on utrzymać stabilną temperaturę wewnątrz hali, idealną do gry przez cały rok, obniżając jednocześnie koszty ogrzewania czy klimatyzacji. Dzięki temu hala tenisowa marki Rubb może być z powodzeniem wykorzystywana zimą zapewniając ciepło, jak i latem stanowiąc osłonę przed promieniami słonecznymi oraz upałami. Dodatkowo, system Thermohall™ ułatwia kontrolę wilgotności powierza w obiekcie.

Przystosowane do konkretnych potrzeb

Ocieplana hala tenisowa, którą oferujemy, jest obiektem szytym na miarę. Nasi Klienci decydują o jej wielkości, rozmieszczeniu okien i drzwi, a także układzie kortów i pomieszczeń socjalnych. Ze swojej strony zapewniamy najwyższej jakości komponenty, profesjonalnie wykonanie i montaż hali.

Bezpieczne stalowe hale do tenisa

Jako producent gwarantujemy, że nasze zadaszenia obiektów sportowych, w tym hal tenisowych, wykonane są z materiałów certyfikowanych pod względem odporności na ogień. Poszycie naszych hal sportowych Thermohall™ PCV wypełniamy niepalną wełną szklaną, która zwiększa bezpieczeństwo pożarowe obiektów.
Konstrukcja naszych hal jest stalowa, przez co wytrzymają one dużo obciążenia śniegowe i wiatrowe. Zastosowanie dodatkowych powłok ochronnych (ocynk stali i lakier akrylowy na PCV) sprawia, że hale sportowe Rubb są proste w konserwacji i tanie w utrzymaniu.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dodatkowym atutem naszych ocieplanych hal tenisowych jest duża elastyczność. Ponieważ hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, mogą być w dowolnym momencie rozbudowane lub przeniesione w inne miejsce. Halę tenisową Rubb można także rozmontować i przechować np. do następnego sezonu.

Otwarta przestrzeń

Hale tenisowe Rubb zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak największą powierzchnię do gry, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Thermohall™ może pomieścić zarówno jeden, jak i kilka kortów pod swoim dachem.

ILE KOSZTUJE TWOJA NOWA HALA TENISOWA?

Skorzystaj z rozwiązania, jakim są ocieplane hale całoroczne od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.