Hala warsztatowa

Ocieplane hale Thermohall™ to najlepsze rozwiązanie, jeśli szukasz hali warsztatowej. Przetestowaliśmy je ostatnio na otwartym morzu i opisaliśmy to w artykule o mobilnej hali warsztatowej.
Hala warsztatowa Rubb została zaprojektowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które planują zainwestować w dodatkową przestrzeń przeznaczoną do prac warsztatowych. Termohale sprawdzą się również jako samodzielne lakiernie, warsztaty czy śrutownie.

Nowoczesna hala warsztatowa – system Thermohall™

Thermohall™ to nowoczesny, opatentowany system ocieplenia hal warsztatowych, który zapewnia stabilne warunki wewnątrz hali, czyli stałą temperaturę wnętrza i brak skraplania się wody na ścianach i suficie hali. Hala warsztatowa jest dzięki temu komfortowa dla pracowników oraz bezpieczna dla urządzeń, które się w niej znajdują.
System Thermohall™ umożliwia również ograniczenie wydatków na ogrzewanie i klimatyzację hali, zmniejszając tym samym koszty utrzymania obiektu.

Wyceń swoją halę warsztatową i skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania, jakim jest Thermohall™.

Wygodna i przestronna hala warsztatowa

Hala warsztatowa Rubb ma konstrukcję zbudowaną w oparciu o szerokie przęsła, dzięki czemu w jej wnętrzu nie występują dodatkowe, przeszkadzające podpory i jest przestronna. Jej wymiary są każdorazowo dostosowywane do rodzaju prac w niej przeprowadzanych. Gwarantujemy, że nasze hale pomieszczą urządzenia dużych rozmiarów, podnośniki, suwnice, a także wysokie regały magazynowe. Hala warsztatowa Rubb to nie tylko wydajna termoizolacja, ale stabilna, cynkowana konstrukcja stalowa. Od zewnątrz okrywa ją poszycie ocieplające, od wewnątrz jest nieosłonięta, ponieważ służy jako stelaż dla instalacji elektrycznej, oświetlenia, przewodów sprężonego powietrza czy dodatkowej wentylacji.

Ponadto hala warsztatowa Rubb jest mobilna, co oznacza, że można przenosić ją tam, gdzie akurat jest potrzebna. Ponieważ nie jest na stałe związana z gruntem, można posadowić ją na szynach, co może sprawdzić się np. w terminalach kolejowych, portach morskich czy stoczniach.
Hala warsztatowa to doskonała okazja do rozbudowy swojego przedsiębiorstwa o bardzo praktyczny i nowoczesny obiekt w znakomitej cenie.

Hale warsztatowe – możliwości zastosowania

Obecnie wiele firm coraz prężniej się rozwija i stawia na nowoczesne technologie. Tym samym większość z nich decyduje się inwestować w konstrukcje stalowe, ponieważ to nie tylko bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ale jednocześnie umożliwia ono optymalizować koszty. Hale warsztatowe to odpowiedź na rosnące potrzeby firm, oferujących swoje usługi w zakresie budowy czy napraw. Co więcej, jest to miejsce wykonywania pracy dla tego rodzaju przedsiębiorstw i właśnie dlatego warto zainwestować w obiekt dobrej jakości.

Hale warsztatowe świetnie sprawdzają się, na przykład do wykonywania prac stolarskich, lakierowania samochodów czy obróbki metalu.

Hale warsztatowe – projekt i cena obiektu

Jako producent profesjonalnych obiektów ze stali, gwarantujemy, że nasze hale będą dopasowane do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. W zależności od ich przeznaczenia, projektujemy je w taki sposób, żeby były jak najbardziej praktyczne. Ostateczna cena zależna jest od takich czynników jak wielkość obiektu czy dodatkowe elementy.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.