Hala warsztatowa

Ocieplane hale Thermohall™ to najlepsze rozwiązanie, jeśli szukasz hali warsztatowej. Przetestowaliśmy je ostatnio na otwartym morzu i opisaliśmy to w artykule o mobilnej hali warsztatowej.
Hala warsztatowa Rubb została zaprojektowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które planują zainwestować w dodatkową przestrzeń przeznaczoną do prac warsztatowych. Termohale sprawdzą się również jako samodzielne lakiernie, warsztaty czy śrutownie.

Nowoczesna hala warsztatowa – system Thermohall™

Thermohall™ to nowoczesny, opatentowany system ocieplenia hal warsztatowych, który zapewnia stabilne warunki wewnątrz hali, czyli stałą temperaturę wnętrza i brak skraplania się wody na ścianach i suficie hali. Hala warsztatowa jest dzięki temu komfortowa dla pracowników oraz bezpieczna dla urządzeń, które się w niej znajdują.
System Thermohall™ umożliwia również ograniczenie wydatków na ogrzewanie i klimatyzację hali, zmniejszając tym samym koszty utrzymania obiektu.

Wygodna i przestronna hala warsztatowa

Hala warsztatowa Rubb ma konstrukcję zbudowaną w oparciu o szerokie przęsła, dzięki czemu w jej wnętrzu nie występują dodatkowe, przeszkadzające podpory i jest przestronna. Jej wymiary są każdorazowo dostosowywane do rodzaju prac w niej przeprowadzanych. Gwarantujemy, że nasze hale pomieszczą urządzenia dużych rozmiarów, podnośniki, suwnice, a także wysokie regały magazynowe. Hala warsztatowa Rubb to nie tylko wydajna termoizolacja, ale stabilna, cynkowana konstrukcja stalowa. Od zewnątrz okrywa ją poszycie ocieplające, od wewnątrz jest nieosłonięta, ponieważ służy jako stelaż dla instalacji elektrycznej, oświetlenia, przewodów sprężonego powietrza czy dodatkowej wentylacji.

Ponadto hala warsztatowa Rubb jest mobilna, co oznacza, że można przenosić ją tam, gdzie akurat jest potrzebna. Ponieważ nie jest na stałe związana z gruntem, można posadowić ją na szynach, co może sprawdzić się np. w terminalach kolejowych, portach morskich czy stoczniach.
Hala warsztatowa to doskonała okazja do rozbudowy swojego przedsiębiorstwa o bardzo praktyczny i nowoczesny obiekt w znakomitej cenie.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.