HALE MAGAZYNOWE

dla inwestorów i deweloperów

Gotowe, ocieplane hale magazynowe na wynajem dla inwestorów komercyjnych.

Masz grunt pod inwestycję, masz najemcę, ale nie masz gotowej hali pod wynajem?

Jeśli nie masz możliwości wybudowania hali magazynowej, mamy rozwiązanie – dostarczamy ocieplane hale magazynowe, hale handlowe, hale przemysłowe oraz hale produkcyjne.

Hale magazynowe typu BTS

Wspieramy i doradzamy właścicielom działek inwestycyjnych, oraz inwestorom komercyjnym i deweloperom poszukującym odpowiedniej hali dla swojej działalności.
Każdy obiekt projektujemy i budujemy pod wymagania konkretnego klienta (BTS = build-to-suit). Umożliwia to dopasowanie przestrzeni do charakteru działalności najemcy uwzględniając specyfikę branż oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej.

Niskie koszty inwestycji w magazyn BTS

Oferta najmu będzie atrakcyjna i konkurencyjna dzięki niskim kosztom eksploatacyjnym budowanych przez nas magazynów do wynajęcia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii Thermohall™ – skutecznej termoizolacji.
Specyfika Thermohall™, czyli poszycia termoizolacyjnego sprawia, że ocieplane hale Rubb znajdą zastosowanie jako hale magazynowe dla towarów wrażliwych na wahania temperatury i wysoką wilgotność, jak np. elektronika lub AGD.

Co zyskujesz wybierając magazyn BTS od Rubb?

Korzyści z Thermohall™ jako hali pod wynajem są niezaprzeczalne:

 • bezpieczeństwo przechowywania – brak skraplania się wody na ścianach i suficie hali, brak dobowych wahań temperatury
 • nieskończone możliwości aranżacji przestrzeni wewnątrz hali
 • oszczędność czasu dzięki szybkiemu montażowi (i demontażowi) hali
 • możliwość przeniesienia hali w dowolne miejsce
 • nielimitowany czas wynajmu

Dopasowana do twoich potrzeb hala magazynowa

Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność jako deweloper powierzchni magazynowych, Thermohall™ da ci przestrzeń, która będzie pracować dla ciebie. Zainwestuj w Thermohall™ – ocieplane hale pod wynajem. Niech pracują dla ciebie jako:
? hala magazynowa
? hala handlowa
? hala sportowa
? hala przemysłowa
? hala produkcyjna
? hala garażowa

Możliwości są nieograniczone…

Termohale Rubb są tańsze od tradycyjnych hal ocieplanych, dlatego szybki zwrot inwestycji jest… nieunikniony!
Zadzwoń po szczegóły: +71 72 30 307 lub napisz do nas na info@rubbpolska.pl.

ILE KOSZTUJE TWOJA NOWA HALA MAGAZYNOWA?

Skorzystaj z rozwiązania, jakim są ocieplane hale całoroczne od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Nasze ostatnie projekty hal pod wynajem:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące hal magazynowych.

Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę hali magazynowej?

Jeśli będziesz korzystać z hali magazynowej dłużej niż 180 dni – potrzebujesz pozwolenia na budowę. Jeśli chcesz korzystać z obiektu sezonowo, do 6 miesięcy wystarczy zgłoszenie hali w urzędzie.
Szczegóły postępowania znajdziesz w tym krótkim artykule:
Hale ocieplane na zgłoszenie czy na pozwolenie? Wyjaśniamy. 

Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

Koszt budowy hali na wynajem w jednej z dwóch technologii: Thermohall™ lub technologii hybrydowej jest dużo niższy od kosztu budowy hali murowanej. Każda hala magazynowa  jest szyta na miarę. Na jej wycenę składa się wiele elementów: miejsce montażu hali, powierzchnia i wysokość obiektu, dodatkowe wyposażenie, przeznaczenie hali i sposób użytkowania. Zamiast podawać nierealne koszty, chętnie sporządzimy dla was wstępną WYCENĘ HALI.

Czy halę Rubb można wziąć w leasing?

Oczywiście. Oferujemy leasing operacyjny zarówno dla ocieplanych hal całorocznych Thermohall™ jak i pozostałych typów budowli stałych i obiektów tymczasowych. Procedurę leasingu przeprowadzamy z minimum formalności. Na naszej stronie udostępniamy zasady leasingu hali Rubb, ale możesz również porozmawiać o nich z naszym doradcą handlowym.

Czy hale Rubb można wynająć?

Tak, w naszej ofercie znajdziesz hale ocieplane na wynajem w systemie długoterminowym, a także sezonowo. Budujemy również magazyny przeznaczone pod wynajem (hale magazynowe BTS).  

Czy brak projektu hali to problem?

Nie, w żadnym wypadku Jeśli masz tylko pomysł na halę, my zajmiemy się resztą, począwszy od projektu, a na montażu i odbiorze gotowego obiektu kończąc. Posiadając duże doświadczenie i korzystając z wiedzy całej Grupy Rubb jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy rodzaj hali, zarówno standardowe magazyny, jak i duże hangary samolotowe, hale sportowe i handlowe.

Co wziąć pod uwagę inwestując w halę magazynową?

Przy planowaniu inwestycji w halę magazynową należy wziąć pod uwagę przeznaczenie obiektu, należy również określić tzw. strefę śniegową i wiatrową; warto też sprawdzić, czy działka jest dobrze przygotowania do położenia fundamentów i czy doprowadzone są wszystkie media.
Dokładne wskazówki oraz listę kontrolna do wydrukowania znajdziesz w poradniku Jak dobrze wybrać halę ocieplaną.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Konstrukcja hal i wybór odpowiednich materiałów

Często pojawiające się pytanie dotyczy tego, czy lepsza będzie hala stalowa czy aluminiowa. Warto poznać właściwości obu tych materiałów, aby dobrze wybrać.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂