Hale do badmintona

Poszukiwania odpowiedniej hali do gry w badmintona to nie lada wyzwanie. Nowoczesne rozwiązania w zakresie hal sportowych, obejmujące między innymi hale do badmintona zapewnia ekspert w zakresie hal termoizolowanych. Rubb Polska to propozycja tanich, szybkich w montażu i efektywnych energetycznie konstrukcji stalowych, możliwych do postawienia w dosłownie każdym miejscu. Hale do badmintona naszej produkcji to lekkie konstrukcje wykazujące jednocześnie dużą trwałość oraz wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne.

Hale do badmintona – jakość i niskie koszty

Utrzymanie hali sportowej wiąże się z wysokimi kosztami przeznaczonymi na jej ogrzewanie i wentylację. Rubb Polska dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Thermohall™ proponuje hale do badmintona wyróżniające się wśród konkurencji niezwykle niskimi kosztami eksploatacji. Ogrzewanie ścian oraz dachu i zminimalizowanie występowania mostków termicznych pozwala skutecznie obniżyć utratę ciepła, utrzymać stałą temperaturę w hali przez cały rok oraz zredukować koszty eksploatacji konstrukcji.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz szczegółowy nadzór nad produkcją prefabrykatów sprawiają, że hale do badmintona naszej produkcji spełniają wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy jakościowe. Ponadto, prosta konstrukcja pozwala na szybki montaż lub rozbudowę hali. Rubb Polska oferuje najkorzystniejsze warunki związane z budową i eksploatacją hali do badmintona.

Korty do badmintona, które są dostosowane do potrzeb

Producent Rubb Polska proponuje niezwykle elastyczne hale do badmintona. Projekty uwzględniają rozmaite metraże oraz są całkowicie dostosowane nie tylko do potrzeb, ale również możliwości terenowych oraz oczekiwań klientów. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również możliwość rozbudowywania oraz modyfikacji. Szybki demontaż i montaż sprawia, że korty do badmintona bezproblemowo można przenieść w inne miejsce. Ponadto wykorzystanie szerokich przęseł do budowy dachu powoduje, że wewnątrz nie znajdują się przeszkadzające podpory. Hale do badmintona można również dowolnie aranżować i wydzielać w nich dodatkowe pomieszczenia socjalne lub szatnie dla zawodników.

W ofercie Rubb Polska znajduje się nie tylko projektowanie czy budowa, ale również wynajem. Takie rozwiązanie pozwala zadaszyć korty do badmintona tylko sezonowo lub na próbę, aby sprawdzić opłacalność działalności. Cena takiego rozwiązania jest równie korzystna, co budowy. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów dotyczących hal do badmintona.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.