HALE NA SÓL DROGOWĄ I PIASEK

Magazyny do składowania materiałów sypkich

Wykonywane przez nas hale do przechowywania soli drogowej i piasku są doskonałą – bo skuteczną – alternatywą dla drewnianych i metalowych obiektów tego typu. Co sprawia, że hale Rubb to idealny produkt dla firm komunalnych i zakładów utrzymania i budowy dróg?

Nasze hale magazynowe do składowania produktów sypkich są projektowane w taki sposób, aby utrzymać przechowywanych w nich materiał w stanie suchym i sypkim. Ich otwarta przestrzeń pomieści nie tylko surowce, ale też systemy ich transportowania i załadunku, takie jak podajniki i pasy transmisyjne. Dodatkowo szerokie bramy wjazdowe umożliwiają swobodny wjazd i rozładunek materiałów.

Dodatkowym atutem hal magazynowych Rubb jest ich elastyczność – tworzymy projekt od podstaw lub dopasowujemy go do zastanej infrastruktury, np. postawionych wcześniej betonowych ścian. Hale mogą przybierać dowolne wymiary i nadają się do relokacji. Można więc ustawić je tam, gdzie w danym momencie są najbardziej potrzebne. Zimą mogą być to np. bazy wypadowe służb drogowych zlokalizowane przy autostradach lub  punktach miast.

Niskie koszty utrzymania

Magazyny na piasek i sól drogową są zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami. Stosowane przez Rubb materiały oraz technologia Thermohall™ zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność i żywotność całej konstrukcji  przy podstawowej konserwacji. Membrana PCV jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a stalowa konstrukcja – na korozję. Dzięki temu magazyny Rubb wytrzymają trudne warunki atmosferyczne, dobrze chroniąc składowanych w nich towar.

Komfort i bezpieczeństwo hal na sól drogową

Dzięki ocieplanemu poszyciu termohale Rubb utrzymują wewnątrz niski poziom wilgotności, dzięki czemu sól i piasek są suche i pozostają sypkie, gotowe do użycia od ręki, w razie nagłego pogorszenia się warunków drogowych. Stabilna temperatura i wilgotność powietrza, brak efektu kondensacji – to wszystko zapewnia Thermohall™.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą jest czas bardzo krótki montażu budynku, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi dziesięć dni. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy budynku, jak i poszycia. Ponieważ hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie modyfikować, rozbudowywać i przenosić jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń

Hale Rubb zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak największa powierzchnię magazynowania, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Dzięki temu przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, a także podzielić, wyznaczając np. dwie strefy przechowywania różnych materiałów.

Przystosowane do konkretnych potrzeb

Przy projektowaniu hal Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali, tak aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.