HALE NA SÓL DROGOWĄ I PIASEK

Magazyny do składowania materiałów sypkich

Wykonywane przez nas ocieplane hale do przechowywania soli drogowej i piasku są doskonałą – bo skuteczną – alternatywą dla drewnianych i metalowych obiektów tego typu. Co sprawia, że hale Rubb to idealny produkt dla firm komunalnych i zakładów utrzymania i budowy dróg?

Nasze hale magazynowe do składowania produktów sypkich są projektowane w taki sposób, aby utrzymać przechowywanych w nich materiał w stanie suchym i sypkim. Ich otwarta przestrzeń pomieści nie tylko surowce, ale też systemy ich transportowania i załadunku, takie jak podajniki i pasy transmisyjne. Dodatkowo szerokie bramy wjazdowe umożliwiają swobodny wjazd i rozładunek materiałów.

Dodatkowym atutem hal magazynowych Rubb jest ich elastyczność – tworzymy projekt od podstaw lub dopasowujemy go do zastanej infrastruktury, np. postawionych wcześniej betonowych ścian. Hale mogą przybierać dowolne wymiary i nadają się do relokacji. Można więc ustawić je tam, gdzie w danym momencie są najbardziej potrzebne. Zimą mogą być to np. bazy wypadowe służb drogowych zlokalizowane przy autostradach lub  punktach miast.

Niskie koszty utrzymania

Magazyny na piasek i sól drogową są zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami. Stosowane przez Rubb materiały oraz technologia Thermohall™ zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność i żywotność całej konstrukcji  przy podstawowej konserwacji. Membrana PCV jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a stalowa konstrukcja – na korozję. Dzięki temu magazyny Rubb wytrzymają trudne warunki atmosferyczne, dobrze chroniąc składowanych w nich towar.

Komfort i bezpieczeństwo

Dzięki ocieplanemu poszyciu termohale Rubb utrzymują wewnątrz niski poziom wilgotności, dzięki czemu sól i piasek są suche i pozostają sypkie, gotowe do użycia od ręki, w razie nagłego pogorszenia się warunków drogowych. Stabilna temperatura i wilgotność powietrza, brak efektu kondensacji – to wszystko zapewnia Thermohall™.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą jest czas bardzo krótki montażu budynku, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień . Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy budynku, jak i poszycia. Ponieważ hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie modyfikować, rozbudowywać i przenosić jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń

Hale Rubb zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak największa powierzchnię magazynowania, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Dzięki temu przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, a także podzielić, wyznaczając np. dwie strefy przechowywania różnych materiałów.

Przystosowane do konkretnych potrzeb

Przy projektowaniu hal Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali, tak aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.