Hale lotnicze

Ocieplane hale lotnicze Rubb = bezpieczeństwo

Projektujemy i wykonujemy nowoczesne hale lotnicze przeznaczone zarówno dla lotnictwa cywilnego, jak i wojskowego. Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanej, unikalnej technologii Thermohall™ możliwe jest garażowanie samolotów, śmigłowców oraz maszyn i narzędzi do ich konserwacji w znakomitych warunkach. Innowacyjny system izolacji cieplnej zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą panującą wewnątrz hangaru oraz utrzymuje niski poziom wilgotności.

Hangary lotnicze Rubb są szerokoprzęsłowe, co pozwala na zachowanie otwartej przestrzeni wewnątrz i brak przeszkód w postaci dodatkowych podpór. Dzięki temu mogą one pomieścić nawet bardzo duże samoloty z ponadprzeciętną rozpiętością skrzydeł lub kilka mniejszych maszyn. Hale lotnicze marki Rubb wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu odporne na uszkodzenia i zużycie, a w dłuższej perspektywie – są również tańsze w utrzymaniu i eksploatacji.

Hangary lotnicze dostosowane do potrzeb

Produkowane przez nas hale lotnicze dostosowujemy do indywidualnych preferencji Klientów oraz funkcji jakie mają one spełniać. Ustalamy optymalne wymiary hangaru, dobieramy poziom ocieplenia do lokalizacji budynku, dodatkowe wyposażenie w postaci oświetlenia, suwnic czy pomieszczeń na części i narzędzia.

Jako producent hangarów zajmujemy się również ich szybkim, profesjonalnym montażem. Dodatkowym atutem jest też to, że nasze hangary lotnicze w każdej chwili powiększyć lub przebudować, a także przenieść.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.