Hale magazynowe Bydgoszcz

Projektujemy, tworzymy i dostarczamy ocieplane oraz nowoczesne hale magazynowe. Bydgoszcz i całe województwo kujawsko-pomorskie to region, w którym dynamicznie rozwija się przedsiębiorczość. Z myślą o firmach, które potrzebują okresowo lub całorocznie dodatkowej przestrzeni, oferujemy bardzo funkcjonalne obiekty magazynowe, które gwarantują komfortowe warunki pracy i przechowywania.

Dostosowane do potrzeb hale magazynowe

Produkowane przez nas hale magazynowe dla bydgoskich przedsiębiorców są szyte na miarę. Projekty są dopasowane do oczekiwań oraz możliwości danej firmy. Dzięki prefabrykowanemu poszyciu i stalowej konstrukcji dostawa oraz montaż są bardzo szybkie. Ponadto, nasze hale można bezproblemowo rozbudowywać oraz dowolnie modyfikować. W poszyciu obiektu stosujemy termoizolację ThermohallTM. Pozwala ona utrzymywać stałą temperaturę wewnątrz hali. Dzięki temu można w niej magazynować różnego rodzaju sprzęt, maszyny czy produkty. Dodatkowo istnieje również możliwość stworzenie różnych stref temperatury w jednym budynku oraz zorganizowanie chłodni. Termoizolacja ThermohallTM pozytywnie wpływa również na obniżenie kosztów związanych z ogrzaniem hali.

Wytrzymałe i bezpieczne hale magazynowe

Oferowane przez nas hale magazynowe w Bydgoszczy oparte są na stalowej konstrukcji, która jest cynkowana ogniowo. Dzięki temu szkielet obiektu jest bardzo wytrzymały oraz nie rdzewieje. Hale o konstrukcji stalowej wytrzymują bardzo duże obciążenia, dlatego są bezpieczne podczas obfitych opadów śniegu.