Hale magazynowe Gdańsk

W naszej ofercie znajdują się przestronne i bardzo praktyczne hale magazynowe. Gdańsk, jak i całe Trójmiasto, to miejsce, w którym bardzo dynamicznie rozwijają się firmy. Z myślą o przedsiębiorstwach potrzebujących dodatkowych przestrzeni do przechowywania produktów, oferujemy stalowe hale magazynowe w Gdańsku i okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas codziennej pracy oraz wykorzystaniu prefabrykowanych elementów najwyższej jakości czas realizacji zamówienia na postawienie obiektu jest bardzo krótki.

Stałe oraz sezonowe hale magazynowe – Gdańsk

Oferowane hale magazynowe w mieście Gdańsk mogą być bezproblemowo oraz dowolnie modyfikowane, rozbudowywane i demontowane. Pozwala to na stawianie obiektu sezonowo. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowej przestrzeni, tylko w danych okresach, podczas wzmożonej działalności.

Ponadto szerokoprzęsłowa konstrukcja dachu daje bardzo przestronne wnętrze, bez dodatkowych, środkowych podpór. Wnętrze można je dowolnie aranżować, a także wydzielać w celu uzyskania mniejszych pomieszczeń socjalnych i gospodarczych.

Termoizolowane hale magazynowe – Gdańsk

Nasze hale magazynowe w Gdańsku składają się z konstrukcji stalowej, która pokryta jest szczelnie poszyciem wykonanym z certyfikowanych materiałów o właściwościach termoizolujących. Dzięki temu można we wnętrzu utrzymywać stałą temperaturę i wilgotność powietrza przez cały rok. Pozwala to na przechowywanie najróżniejszych produktów, także tych potrzebujących chłodu.