Hale magazynowe Kraków

Pojemne magazyny, w jakich można przechowywać duże ilości towaru – dziś nie wymagają one sporych inwestycji. Rubb to norweska marka oferujące gotową technologię stawiania najwyższej jakości obiektów halowych. Solidnie wykonane hale magazynowe w Krakowie to znikomy koszt w porównaniu z budownictwem tradycyjnym. Nie należy się więc dziwić, że zainteresowanie Klientów rośnie. Otrzymują oni konstrukcje bardzo solidne i spełniające wszelkie wymagania stawiane budynkom całorocznym. Są również bardzo uniwersalne.

Izolowane hale magazynowe w Krakowie od Rubb

Norwescy specjaliści opracowali uznaną na całym świecie technologię Thermohall™. Pozwala ona na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz hali niezależnie od pogody panującej na zewnątrz. Ponieważ wnętrze hali nie schładza się i nie nagrzewa w sposób niekontrolowany, udało się również wyeliminować osiadanie wilgoci na ścianach i suficie hali. To rozwiązanie ma również inne zalety. Warstwa izolacji na bazie wysokiej jakości wełny szklanej jest również dźwiękoszczelna. W niektórych sytuacjach to wskazana cecha. Hale magazynowe w Krakowie mogą zaskoczyć Klientów licznymi walorami.

Nacisk na bezpieczeństwo

Poszycie hal jest wykonane z wytrzymałej tkaniny poliestrowej powlekanej PCV. Jest ona nie tylko odporna na niszczenie oraz zmienną pogodę, ale również mniej podatna na zabrudzenia. Tkaniny PCV używane w halach Rubb są certyfikowane pod względem odporności na ogień. Jako materiały niezapalne, łącznie z niepalną wełną izolacyjną, gwarantują bezpieczeństwo pożarowe. Spełniają wysokie standardy PPOŻ, dzięki czemu struktury Rubb zaliczają się do najbezpieczniejszych. Oznacza to, że hale magazynowe w Krakowie produkowane przez Rubb z zastosowaniem technologii Thermohall™, zapewniają bezpieczne warunki użytkowania.