Hale magazynowe Łódź

Oferta Rubb Polska ma jeden cel – dostarczyć wszystkim Klientom solidne i ekonomiczne obiekty halowe. Budowane w bardzo szybkim tempie z użyciem technologii opracowanej w Norwegii zaliczają się do najciekawszych tego rodzaju propozycji na rynku. Hale magazynowe w Łodzi, dostarczane przez Rubb, łatwo jest dostosować do potrzeb danych branż przez właściwe zaprojektowanie przestrzeni czy dodanie odpowiednich instalacji dla konkretnych potrzeb. Dlatego też stanowią świetne zaplecze dla handlu, logistyki czy produkcji.

Używając prefabrykowanych elementów hali, jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować hale w krótkim czasie. Zważywszy na ich konstrukcję, możliwy jest także szybki demontaż, który może być potrzebny szczególnie firmom działającym w wielu różnych miejscach.

Innowacyjne hale magazynowe z Łodzi – dlaczego są warte uwagi?

Opierając się na latach doświadczeń, w naszym łódzkim zakładzie produkujemy hale ocieplane, znane również w branży jako całoroczne. Termoizolowane poszycie, które wyróżnia nasze hale na rynku, wykonujemy w nowatorskiej technologii Thermohall™. Wełna szklana, którą wykorzystujemy do ocieplania hal, to jeden z najlepszych izolatorów termicznych. Natomiast zewnętrzna i wewnętrzna strona poszycia wykonana jest z odpornej na uszkodzenie tkaniny PCV o gramaturze 850 g/m2. Zwykłe hale, proponowane przez konkurencję, standardowo są wykonywane z cieńszej, mniej odpornej tkaniny o wadze 550 g/m2.

Warto korzystać z możliwości, jakie proponuje nasza firma. Jest to bowiem nie tylko budowa hal o konkretnych parametrach, ale też ich wynajem. W zależności od specyfiki wykorzystania oraz oczekiwań klientów, hale magazynowe mogą posiadać różne elementy i cechować się nieco innymi atrybutami.

Bezpieczne hale ocieplane

Staranny dobór materiałów do produkcji hal Rubb to podstawa bezpieczeństwa. Używamy wyłącznie materiałów certyfikowanych pod względem jakości oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Tkaniny PCV zostały zaklasyfikowane przez ITB jako niezapalne, natomiast wełna szklana jako niepalna. Dodatkowo, dach wykonany w technologii Thermohall™ uzyskał klasyfikację NRO Broof (t1), potwierdzającą właściwości naszego przykrycia jako nierozprzestrzeniającego ognia.

Nie istnieją bezpieczniejsze hale magazynowe w Łodzi niż te marki Rubb. Być może to właśnie dlatego są one popularne zarówno wśród małych, jak i dużych przedsiębiorców. Szeroka skala wykorzystania, a także możliwość demontażu i sprzedaży sprawiają, że warto postawić właśnie na takie hale magazynowe. Łódź jako jedno z wielu polskich miast stawia na duży rozwój przemysłu, stąd też spora potrzeba wysokiej jakości hal magazynowych.