Hale magazynowe Łódź

Oferta Rubb Polska ma jeden cel – dostarczyć wszystkim Klientom solidne i ekonomiczne obiekty halowe. Budowane w bardzo szybkim tempie z użyciem technologii opracowanej w Norwegii zaliczają się do najciekawszych tego rodzaju propozycji na rynku. Hale magazynowe w Łodzi, dostarczane przez Rubb, łatwo jest dostosować do potrzeb danych branż przez właściwe zaprojektowanie przestrzeni czy dodanie odpowiednich instalacji dla konkretnych potrzeb. Dlatego też stanowią świetne zaplecze dla handlu, logistyki czy produkcji. Używając prefabrykowanych elementów hali, jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować hale w krótkim czasie.

Innowacyjne hale magazynowe z Łodzi – dlaczego są warte uwagi?

Opierając się na latach doświadczeń, w naszym łódzkim zakładzie produkujemy hale ocieplane, znane również w branży jako całoroczne. Termoizolowane poszycie, które wyróżnia nasze hale na rynku, wykonujemy w nowatorskiej technologii Thermohall™. Wełna szklana, którą wykorzystujemy do ocieplania hal, to jeden z najlepszych izolatorów termicznych. Natomiast zewnętrzna i wewnętrzna strona poszycia wykonana jest z odpornej na uszkodzenie tkaniny PCV o gramaturze 850 g/m2. Zwykłe hale, proponowane przez konkurencję, standardowo są wykonywane z cieńszej, mniej odpornej tkaniny o wadze 550 g/m2.

Bezpieczne hale ocieplane

Staranny dobór materiałów do produkcji hal Rubb to podstawa bezpieczeństwa. Używamy wyłącznie materiałów certyfikowanych pod względem jakości oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Tkaniny PCV zostały zaklasyfikowane przez ITB jako niezapalne, natomiast wełna szklana jako niepalna. Dodatkowo, dach wykonany w technologii Thermohall™ uzyskał klasę Broof (t1), potwierdzającą właściwości naszego przykrycia jako nierozprzestrzeniającego ognia. Nie istnieją bezpieczniejsze hale magazynowe w Łodzi niż te marki Rubb.