Hale magazynowe Warszawa

Renoma marki Rubb jest znana na całym świecie. Wywodzi się z Norwegii, a więc kraju, w którym pogoda nierzadko bywa problematyczna. Dlatego norwescy eksperci opracowali nowoczesną i praktyczną technologię budowy obiektów handlowych. Dzięki prefabrykacji wybranych elementów konstrukcji i poszycia, hale magazynowe w Warszawie oraz w innych lokalizacjach, powstają błyskawicznie. Jednocześnie są to obiekty o trwałości porównywalnej z wersjami budowanymi tradycyjnie. Czas realizacji jest jednak dużo krótszy, a nakłady na inwestycję mniejsze. Klienci doceniają te rozwiązania.

Solidne hale magazynowe w Warszawie na każdą porę roku

Wykorzystanie specjalnej technologii izolacyjnej Thermohall™ sprawia, że gotowe konstrukcje mogą być użytkowane bez przeszkód także zimą. Można więc prowadzić w nich różne typy działalności, w tym przechowywać dobra dowolnego rodzaju. Innym walorem wykorzystania wyselekcjonowanych materiałów jest uzyskanie dobrych parametrów dźwiękoszczelności. Gotowe pomieszczenie Klient może dowolnie dzielić na potrzebne mu przestrzenie i strefy. Hale magazynowe w Warszawie stają się więc rozwiązaniami uniwersalnymi.

Obiekty zabezpieczone przed pożarami

Hale Rubb produkowane są wyłącznie z materiałów klasyfikowanych jako niezapalne i niepalne. Oznacza to, że można je uznać za obiekty wyjątkowo bezpieczne z punktu widzenia standardów PPOŻ. Nowoczesne, lekkie i bezpieczne hale magazynowe w Warszawie są w zasięgu ręki. Zapraszamy potencjalnych Klientów do kontaktu – pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.