HALE NAMIOTOWE POD UJEŻDŻALNIE

Hale pod ujeżdżalnie – namioty jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Profesjonalne hale jeździeckie czy stadniny z prawdziwego zdarzenia nie muszą być murowanymi budynkami o ogromnych rozmiarach. Warto rozważyć nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań, jaką są hale namiotowe. Możliwość rozbudowy w dowolnym momencie, niższe koszty, najwyższa jakość i bezpieczeństwo to tylko kilka spośród licznych zalet namiotowych hal pod ujeżdżalnie.

Namiotowe hale pod ujeżdżalnie – korzyści dla inwestora

Co sprawia, że namiotowe hale dla koni są tak dobrą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań, jak np. murowane obiekty? Powodów jest co najmniej kilka:

 • szybka budowa – umożliwia rozpoczęcie działalności (otwarcie szkółki jeździeckiej, ośrodka hipoterapii czy stadniny) w krótkim czasie od momentu rozpoczęcia inwestycji,
 • brak konieczności fundamentowania,
 • dopuszczalna jest budowa na zgłoszenie, co wiąże się z mniejszymi formalnościami,
 • możliwość modyfikacji hali oraz przeniesienie jej w inne miejsce względem aktualnych potrzeb,
 • wariant Thermo pozwala na funkcjonowanie ośrodka jeździeckiego przez cały rok,
   • gwarancja bezpieczeństwa korzystania z hali namiotowej,
   • oszczędności – niższy podatek od nieruchomości, tańsza eksploatacja dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, niższa cena konstrukcji stalowej od murowanej to tylko kilka elementów, które pozwalają zminimalizować wydatki podczas budowy i późniejszego użytkowania hali,
   • dodatkowe zyski – wynajęcie hali dla koni np. pod stadninę czy szkółkę jeździecką, to szansa na zyskanie dodatkowego źródła dochodu,
   • możliwość skorzystania z leasingu, ponieważ hale namiotowe spełniają konieczne do tego warunki.

Chcesz wycenić halę namiotową pod ujeżdżalnię? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Stabilna konstrukcja stalowa hali namiotowej dla koni

   Lekka, ale stabilna i wytrzymała konstrukcja stalowa zapewnia maksimum bezpieczeństwa i zwiększa funkcjonalność hali. W dowolnym momencie można ją rozbudować albo wydzielić dodatkowe strefy wewnątrz. Od początku jest dostosowana do lokalnych stref śniegowych i wiatrowych, dlatego można z niej bez obaw korzystać nawet podczas intensywnych opadów i silnego wiatru.

   Tańsza eksploatacja hali namiotowej

   Nowoczesne rozwiązania pozwalają generować niemałe oszczędności finansowe. Tańsza eksploatacja hali pod ujeżdżalnię czy stadniny koni jest realna m.in. dzięki zastosowaniu na dachu poszycia z przeziernej tkaniny, która wpuszcza do środka światło dzienne. Możliwe jest więc korzystanie z hali od świtu do zmierzchu bez konieczności używania sztucznego oświetlenia.

   Typ poszycia a funkcjonalność hali dla koni

   Dwa rodzaje poszycia zwiększają funkcjonalność hali. Budynek z lekkiej tkaniny plandekowej PCV świetnie sprawdzi się jako hala sezonowa. Natomiast poszycie ścian z płyt warstwowych PIR, a dachu z plandeki namiotowej polepsza warunki termiczne hali i pozwala korzystać z niej przez cały rok. Wariant Thermo będzie więc idealny w takich przypadkach jak szkółki jeździeckie, stadniny czy hala do hipoterapii, które funkcjonują przez 365 dni w roku.

   Uniwersalne hale dla koni

   Hale pod ujeżdżalnie, stadniny, hala do hipoterapii – wszystko to może mieścić się w wybudowanej przez nas nowoczesnej hali namiotowej. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczną naukę jazdy konnej i stanowi spokojne schronienie dla zwierząt. Natomiast wariant Thermo umożliwia korzystanie z obiektu przez cały rok, bez względu na pogodę.

   Gdzie znajdziesz hale namiotowe Rubb?

   Hale namiotowe to popularne rodzaje obiektów halowych. Stoją w wielu zakątkach kraju, m. in. w województwie śląskim, mazowieckim, a także łódzkim, Poniżej znajdziesz wybrane realizacje naszych hal namiotowych.

   BLOG

   Chcesz wiedzieć więcej o budowie hal całorocznych? Zapraszamy na naszego bloga. Piszemy tutaj o halach ocieplanych, aspektach prawnych i dobrych praktykach w budownictwie.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z halami namiotowymi? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂