Hale produkcyjne Bydgoszcz

Produkujemy, dostarczamy oraz montujemy nowoczesne oraz bardzo przestronne hale produkcyjne. Bydgoszcz, jako wciąż rozwijające się miasto, potrzebuje nowych przestrzeni. Z tego powodu oferujemy przedsiębiorcom funkcjonalne obiekty, które mogą być wykorzystywane całorocznie lub wyłącznie w produkcji sezonowej.

Wytrzymałe oraz praktyczne hale produkcyjne

Tworzone przez nas hale produkcyjne dla bydgoskich przedsiębiorców oparte są o konstrukcję zrobioną z cynkowanej ogniowo stali. Jest ona bardzo wytrzymała i nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji, gdyż nie pojawia się na niej rdza. Szczelne poszycie, w którym zastosowano termoizolację ThermohallTM, pozwala na utrzymanie wewnątrz obiektu stałej temperatury przy bardzo niskich nakładach finansowych. Dzięki szerokoprzęsłowej konstrukcji dachu nie trzeba stosować dodatkowych podpór wewnętrznych, co ma bezpośredni wpływ na zwiększenie komfortu pracy. Nasze projekty zawsze dostosowywane są do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości danej firmy. Obiekt można wielokrotnie przenosić oraz dowolnie rozbudowywać.

Bezpieczne hale produkcyjne

Oferowane hale produkcyjne dla Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego są bezpieczne zarówno dla pracowników, jak i maszyn produkcyjnych. Do budowy ocieplanych obiektów wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane tkaniny PCV, które są niezapalne i spełniają standardy B-s2 czy d0. Ponadto wszystkie używane materiały nadają się do przetworzenia oraz ponownego użycia.