Hale produkcyjne Kraków

Sukcesy marki Rubb nie są dziełem przypadku. Wynaleziona przez nich, a pochodząca z Norwegii technologia termoizolacji, ma coraz więcej zwolenników. Pozwala na budowę bardzo wytrzymałych obiektów halowych o rozmaitych zastosowaniach. Na bazie tych rozwiązań powstają między innymi hale produkcyjne w Krakowie – może być w nich prowadzona różnorodna działalność. Z pewnością stanowią pełnowartościowe zaplecze dla przedsiębiorstw działających w wielu gałęziach przemysłu.

Hale produkcyjne w Krakowie nowej generacji i za niewielkie pieniądze

Ograniczanie kosztów budowy obiektów tego rodzaju jest jednym z postulatów, który pozostaje niezmiennie żywy. Firmy chcą wydawać mniej i dysponować konstrukcja wytrzymałą i uniwersalną. Hala wzniesiona z zastosowaniem technologii Thermohall™ może służyć przez wszystkie miesiące w roku. Ta metoda termoizolacji pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz hali przez cały rok, dzięki czemu koszty utrzymania obiektu są nawet o połowę niższe niż w przypadku hal tradycyjnych. Wełna szklana w połączeniu z tkaninami z powłoką PVC i stalą tworzą wyjątkowo solidną i skuteczną termoizolację.

Ochrona przed wilgocią

Wskazane powyżej połączenie materiałów ma więcej zalet. We wnętrzu obiektu prawie całkowicie ograniczono zjawisko gromadzenia wilgoci, co jest nie bez znaczenia dla zakładów produkcyjnych i posiadanych przez nich parków maszynowych. Zastosowanie certyfikowanych materiałów przekłada się na bezpieczeństwo pożarowe całej struktury. Dodatkowo, dach wykonany w technologii Thermohall™ uzyskał klasyfikację NRO Broof (t1), stąd hale Rubb znajdą zastosowanie jako hale produkcyjne oraz przemysłowe. Gotowe hale produkcyjne w Krakowie od Rubb są przystosowane do różnych wyzwań. Użytkowanie ich jest w pełni bezpieczne i komfortowe o każdej porze roku.