Hale produkcyjne Warszawa

Coraz łatwiej jest wybudować obiekt, w którym można prowadzić działalność w zakresie produkcji rozmaitych dóbr. Rubb ma sprawdzoną odpowiedź na potrzeby Klientów, w postaci zaawansowanej technologii konstrukcji hal o dużej odporności. Dzięki temu mogą powstawać hale produkcyjne w Warszawie, których parametry użytkowe w niczym nie odbiegają od powstających tradycyjnie. Firmie Rubb udaje się jednak przy tym znacząco skrócić czas realizacji, przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów.

Zaawansowane hale produkcyjne w Warszawie rodem z Norwegii

Ojczyzną polecanej przez nas technologii jest Kraina Fiordów. Tak naprawdę rozwiązania te narodziły się w głowach norweskich ekspertów już wiele lat temu i teraz są one wreszcie dostępne także w Polsce. Do kluczowych cech obiektów należy doskonała izolacja Thermohall™ . Zapewnia ona z jednej strony ochronę przed zimnem oraz wilgocią, a z drugiej izolację akustyczną. Hale produkcyjne w Warszawie mogą generować spory hałas, więc tak sprofilowany system może stać się przydatny.

Ogień im niestraszny

Gotowe obiekty są wykonane w taki sposób, że nie sprzyjają wzniecaniu pożarów i – co najważniejsze – rozprzestrzenianiu ognia. Certyfikowane tkaniny z powleczeniem z PVC są klasyfikowane jako niezapalne, natomiast wełna użyta do izolacji jest całkowicie niepalna. Pokrycie dachu Thermohall™ posiada klasyfikację NRO Broof (t1), dzięki któremu hale Rubb znajdą zastosowanie jako hale produkcyjne i przemysłowe. Poza tym, zewnętrzne poszycie konstrukcji jest odporne na zmienny wpływ pogody, co wydłuża użyteczność nawet do więcej niż 30 lat. Teraz hale produkcyjne w Warszawie od Rubb można postawić w krótkim czasie i z gwarancją, że będą służyć bez zarzutu przez wiele dekad.