HALE PRODUKCYJNE

Bezpieczna i funkcjonalna przestrzeń do prowadzenia działalności produkcyjnej.

Hale produkcyjne Rubb charakteryzują się lekką konstrukcją i otwartą przestrzenią pozbawioną słupów wewnętrznych. Stosujemy innowacyjny sposób projektowania konstrukcji, który umożliwia budowę hal produkcyjnych o szerokości do 100 metrów, bez dodatkowych podpór. Uzyskana w ten sposób powierzchnia produkcyjna bez trudu pomieści wszelkie maszyny i linie produkcyjne, ułatwi również komunikację między poszczególnymi stanowiskami produkcyjnymi.

Otwarta przestrzeń projektowanych przez nas hal produkcyjnych umożliwia jej swobodną aranżację, w tym wydzielenie osobnych pomieszczeń socjalnych, warsztatów, stanowisk kontroli czy magazynów produkcyjnych.

Projektując hale produkcyjne zawsze wychodzimy od potrzeb inwestora i charakteru jego działalności. Dzięki temu powstają przestrzenie bezpieczne, funkcjonalne i zapewniające odpowiednie warunki pracy.

Każda hala produkcyjna firmowana przez nas jest projektowana z myślą o środowisku. Zastosowaliśmy w nich nowoczesne technologie ocieplenia: Thermohall™ oraz termoizolację hybrydową, dzięki którym utrzymanie dobrych warunków wewnątrz hali nie wymaga intensywnego ogrzewania. Mniejsze zużycie paliwa przekłada się również na mniejsze koszty utrzymania hali.

Funkcjonalne i nowoczesne hale produkcyjne

Projektujemy nowoczesne hale produkcyjne według wytycznych inwestora, dopasowane do sposobu użytkowania oraz godne z obowiązującymi normami budowlanymi. Dokładne rozpoznanie zapoznanie się z cyklem produkcyjnym umożliwia stworzenie takiej przestrzeni, w której będzie się dobrze pracować, płynnie i bez niepotrzebnych przestojów. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, np. w postaci skutecznej termoizolacji Thermohall™ zmieniają zwykłą halę produkcyjną w komfortowe i bezpieczne miejsce pracy.

Hale produkcyjne Rubb to gwarancja niskich kosztów utrzymania

Hale produkcyjne wykonane w technologii Thermohall™ lub technologii hybrydowej są wielokrotnie tańsze w eksploatacji od popularnych, tradycyjnych hal murowanych. Profesjonalny projekt, wydajne poszycie termoizolacyjne oraz ocieplany dach gwarantują niższe koszty ogrzewania przestrzeni produkcyjnej. Materiały i komponenty, używane w naszych halach produkcyjnych są trwałe i posiadają odpowiednie certyfikaty umożliwiające budowanie z nich hal przemysłowych. Stalowa konstrukcja hali jest galwanizowana ogniowo, co skutecznie chroni ją przed rdzewieniem i niszczeniem i zwiększa jej wytrzymałość. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Hale produkcyjne – budowa

Przy projektowaniu i budowie hal produkcyjnych bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Umożliwia to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali. W ten sposób budynek dobrze spełnia swoje funkcje, zapewnia bezpieczeństwo pracownikom, jednocześnie utrzymując koszty eksploatacji na niskim poziomie. Ponadto hale produkcyjne Rubb posiadają odkrytą wewnątrz konstrukcję, dzięki czemu można je wykorzystać do bezproblemowego poprowadzenia instalacji, mediów czy przytwierdzenia dodatkowych elementów wyposażenia i akcesoriów.

Otwarta przestrzeń w hali

Ocieplane hale produkcyjne Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą powierzchnię do pracy, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, dzieląc powierzchnię hali, wyznaczając np. dwie różne strefy temperatury w tym samym budynku, wydzielając pomieszczenia socjalne lub biurowe. Otwarta przestrzeń hali pomieści wszystkie niezbędne urządzenia, takie jak ciągi produkcyjne, regały magazynowe, dźwigary, a także suwnice.

Dźwiękoszczelność = komfort pracy w hali produkcyjnej

Nasze hale produkcyjne, zwłaszcza te wykonane w technologii Thermohall™, spełniają wymagania dotyczące poziomu izolacji akustycznej i pod tym względem zapewniają dobre warunki pracy. Z tego powodu hale produkcyjne Rubb mogą być stawiane w strefach przemysłowych lub o dużym natężeniu ruchu – w portach, przy drogach lub w strefach ekonomicznych.

Hala produkcyjna od polskiego producenta

Stale kontrolując proces projektowania i produkcji hal jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość. Wszystkie hale produkcyjne projektujemy i wytwarzamy samodzielnie. Dzięki temu dostajesz najlepsze hale od polskiego producenta, z pakietem korzyści lepszym niż u konkurencji – niską ceną inwestycji, niskimi kosztami utrzymania i maksymalnie skróconym czasem produkcji.

Hale produkcyjne – wynajem i leasing

Leasing i wynajem hali produkcyjnej to dobry sposób, aby w krótkim czasie mieć przestrzeń biznesową do własnej dyspozycji. Niezależnie od trybu prowadzonej działalności – cyklicznej czy stałej, leasing oraz wynajem hal produkcyjnych Rubb jest możliwy przy minimum formalności.

ILE KOSZTUJE TWOJA NOWA HALA?

Skorzystaj z rozwiązania, jakim są ocieplane hale produkcyjne od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Nasze ostatnie projekty hal produkcyjnych:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące hal produkcyjnych.

Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę hali produkcyjnej?

Jeśli będziesz korzystać z hali produkcyjnej dłużej niż 180 dni – potrzebujesz pozwolenia na budowę. Jeśli chcesz korzystać z obiektu sezonowo, do 6 miesięcy wystarczy zgłoszenie hali w urzędzie.
Szczegóły postępowania znajdziesz w tym krótkim artykule:
Hale ocieplane na zgłoszenie czy na pozwolenie? Wyjaśniamy. 

Ile kosztuje budowa hali produkcyjnej?

Koszt budowy hali produkcyjnej w jednej z dwóch technologii: Thermohall™ lub technologii hybrydowej jest dużo niższy od kosztu budowy hali murowanej. Każda hala produkcyjna  jest szyta na miarę. Na jej wycenę składa się wiele elementów: miejsce montażu hali, powierzchnia i wysokość obiektu, dodatkowe wyposażenie, przeznaczenie hali i sposób użytkowania. Zamiast podawać nierealne koszty, chętnie sporządzimy dla was wstępną WYCENĘ HALI.

Czy halę Rubb można wziąć w leasing?

Oczywiście. Oferujemy leasing operacyjny zarówno dla ocieplanych hal  całorocznych Thermohall™ jak i pozostałych typów budowli stałych i obiektów tymczasowych. Procedurę leasingu przeprowadzamy z minimum formalności. Na naszej stronie udostępniamy zasady leasingu hali Rubb, ale możesz również porozmawiać o nich z naszym doradcą handlowym.

Czy hale Rubb można wynająć?

Tak, w naszej ofercie znajdziesz hale ocieplane na wynajem w systemie długoterminowym, a także sezonowo. Budujemy również magazyny przeznaczone pod wynajem (hale magazynowe BTS).  

Czy brak projektu hali to problem?

Nie, w żadnym wypadku Jeśli masz tylko pomysł na halę produkcyjną, my zajmiemy się resztą, począwszy od projektu, a na montażu i odbiorze gotowego obiektu kończąc. Posiadając duże doświadczenie i korzystając z wiedzy całej Grupy Rubb jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt hali produkcyjnej, taki jak standardowy magazyn, duża hala produkcyjna czy zakład przetwórczy.

Co wziąć pod uwagę inwestując w halę produkcyjną?

Przy planowaniu inwestycji w halę produkcyjną należy wziąć pod uwagę przeznaczenie obiektu, należy również określić tzw. strefę śniegową i wiatrową; warto też sprawdzić, czy działka jest dobrze przygotowania do położenia fundamentów i czy doprowadzone są wszystkie media.
Dokładne wskazówki oraz listę kontrolna do wydrukowania znajdziesz w poradniku Jak dobrze wybrać halę ocieplaną.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala warsztatowa

Hala warsztatowa powinna być ocieplana. Termohale Rubb zapewnią ci dobre warunki pracy i bezpieczeństwo sprzętu oraz materiałów, których codziennie używasz.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂