Hale przemysłowe Kraków

Podmioty gospodarcze często potrzebują odpowiedniego zaplecza dla swojej działalności. Rubb to norweska marka dostarczająca ekonomicznych ocieplanych hal stalowych Thermohall™, które doskonale sprawdzają się w przemyśle. Zazwyczaj używane są jako przestrzenie magazynowe czy produkcyjne. Hale przemysłowe w Krakowie bazujące na tej technologii stają się coraz popularniejsze. Klientowi zależy bowiem na rozwiązaniach trwałych i praktycznych, które nie generują sporych wydatków.

Hale przemysłowe w Krakowie, którym można zaufać

Obiekty wykonane w oparciu o prefabrykaty norweskiej technologii Thermohall™ sprawdzają się w każdych warunkach klimatycznych. Są to termoizolowane hale całoroczne, a jest to możliwe dzięki innowacyjnemu połączeniu tkanin PCV oraz wełny szklanej. To unikalna metoda termoizolacji, z pewnością konkurencyjna dla zwykłych, znanych dotąd sposób ochrony budynków przed zimnem lub wysoką temperaturą. Dzięki zastosowanym materiałom hale Thermohall™ są efektywne pod względem izolacji, jak i niewielkich kosztów utrzymania inwestycji. Tak wykonane hale przemysłowe w Krakowie są przy tym dźwiękoszczelne, co jest ich dodatkową zaletą.

Bezpieczeństwo zawsze w cenie

Wykorzystanie takich, a nie innych materiałów sprawia, że struktury Rubb są bezpieczne pod względem pożarowym. Zarówno wełna, jak i użyte tkaniny są certyfikowane pod względem niepalności. Są to istotne atuty technologii Thermohall™. Rubb to nowoczesne hale przemysłowe w Krakowie – bezpieczne, uniwersalne i niedrogie w budowie.