Hale przemysłowe Łódź

Budownictwo przemysłowe musi spełniać nie tylko wyśrubowane normy bezpieczeństwa, ale jednocześnie być na tyle elastyczne, aby dostosować się do specyficznych wymogów branży. Hale przemysłowe w Łodzi spełniają te oczekiwania z nawiązką. Certyfikowany pod kątem NRO dach otrzymał klasę Broof (t1), dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo. Natomiast elastyczność projektu pozwala dostosować hale Rubb do nawet najbardziej wymagających warunków.

Ocieplane hale przemysłowe z Łodzi to synonim jakości

Stalową, cynkowaną ogniowo konstrukcję hal oraz poszycie termoizolacyjne wytwarzamy w naszym zakładzie produkcyjnym w Łodzi. Każda instalowana hala Rubb odpowiada wysokim standardom jakości obowiązującym w naszej firmie oraz całej Grupie Rubb. Surowe wymagania dotyczą zarówno stalowej konstrukcji, jak i poszycia ocieplającego. Żadna część hali nie zostanie dopuszczona do instalacji bez przejścia przez wewnętrzny system kontroli jakości.

Jak hale przemysłowe w Łodzi zmieniły swoje oblicze?

Przez długie lata brakowało sensownej alternatywy dla tradycyjnie budowanych obiektów handlowych. Mamy na myśli wszechstronne hale przemysłowe, ale również przestrzenie magazynowe, hale portowe czy hangary przeznaczone do garażowania samolotów i śmigłowców. Rubb pokazuje, że możliwe jest zbudowanie ekonomicznej hali o świetnych parametrach termoizolacyjnych, jednocześnie bezpiecznych, rzeczywiście ciepłych i dopasowanych do sposobu użytkowania. Ocieplane hale przemysłowe z Łodzi sprostają realiom rynku, na którym jest popyt na ekonomiczne hale o wysokiej jakości.