Hale przemysłowe Warszawa

Dzięki nowoczesnym technologiom można uzyskiwać świetne efekty. Rubb to norweska marka i lider w zakresie budowy trwałych konstrukcji halowych. Na tej bazie mogą powstawać między innymi hale przemysłowe w Warszawie – zakres ich zastosowań jest już ściśle uzależniony od potrzeb Klientów. Obiekty tego rodzaju powstają w szybkim tempie, spełniają też kryteria związane z wytrzymałością czy odpornością na ogień – poszycie dachu Thermohall™ posiada klasyfikację NRO Broof (t1). Rozmiary hal oraz inne istotne parametry mogą być w dowolny sposób modyfikowane i skalowane zależnie od oczekiwań.

Nowatorskie hale przemysłowe w Warszawie – niedrogie i praktyczne

Oferujemy obiekty doskonałe na każdą porę roku dzięki zastosowaniu specjalnej technologii Thermohall™. Zapewnia ona kilka efektów jednocześnie. Pomieszczenia są skutecznie chronione przed zimnem i upałem oraz wilgocią osiadającą na ścianach i suficie hali. Całość jest też niepalna dzięki właściwie dobranym materiałom, w tym certyfikowanym tkaninom PCV oraz izolacji w postacie niepalnej wełny. Takie hale przemysłowe w Warszawie spełniają więc normy PPOŻ.

Mobilność i znacznie więcej

Zastosowanie opracowanych w Norwegii rozwiązań w tym prefabrykacja wybranych elementów hali sprawia, że obiekty marki Rubb powstają w bardzo krótkim czasie. W razie potrzeby można je nawet zdemontować i postawić w zupełnie innej lokalizacji Materiały, z jakich wykonane są hale Rubb, są odporne na niszczenie i zużycie. Warstwa poszycia zewnętrznego jest trwała, więc gotowe hale przemysłowe w Warszawie będą spisywać się świetnie nawet po latach.