HALE ROLNICZE NAMIOTOWE

Hale rolnicze namiotowe – nowoczesne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych

Magazyn na słomę, paszę lub nawóz czy garaż dla maszyn rolniczych? A może całoroczna stodoła dla zwierząt? W gospodarstwach rolnych potrzeba nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę. Jednym z nich są hale rolnicze namiotowe. Mogą pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb. My zadbamy o to, aby maksymalnie dostosować je do Twoich wymagań.  

Hale rolnicze namiotowe – niższe koszty

Hale namiotowe to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić pieniądze nie tylko na etapie budowy, ale też później, podczas użytkowania obiektu:

 • mniejsze koszty to efekt m.in. braku konieczności fundamentowania hali i niższego podatku od nieruchomości;
 • spore oszczędności można zaplanować, dopasowując halę do swoich potrzeb – budowa hal rolniczych sezonowych będzie tańsza niż ocieplanych. Jeśli więc budynek ma służyć wyłącznie do przechowywania produktów, które nie wymagają specjalnych warunków termicznych, albo jako tymczasowe schronienie dla zwierząt, optymalnym i ekonomicznym rozwiązaniem będzie hala sezonowa;
   • konstrukcja stalowa jest tańsza od tradycyjnej murowanej;
   • nasze hale o konstrukcji stalowej od początku są dostosowane do lokalnych stref wiatrowych i śniegowych, dlatego po wybudowaniu nie jest potrzebna adaptacja budynku do konkretnych obciążeń, a tym samym nie ma dodatkowych koszów, których wymagałoby takie przedsięwzięcie.

Chcesz wycenić halę rolniczą namiotową?

Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Hale namiotowe rolnicze – korzyści

   Hale namiotowe dla rolnictwa cieszą się dużą popularnością ze względu na liczne korzyści, jakie za sobą niosą. W wielu przypadkach to świetna alternatywa dla tradycyjnych murowanych hal, które generują większe koszty i dłuższy czas budowy oraz niemałe wydatki związane z eksploatacją. Nie są też tak uniwersalne, jak nowoczesne hale rolnicze namiotowe, które łatwo można dostosować do aktualnych warunków. To szczególnie ważne w gospodarstwach rolnych, gdzie, w zależności od sezonu, potrzeba przechowywać słomę, paszę, nawozy, maszyny i narzędzia, ale też znaleźć bezpieczne schronienie dla zwierząt.

   Hale namiotowe rolnicze – mniej formalności

   Budowa hal rolniczych namiotowych nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, jeśli obiekt będzie użytkowany do 180 dni. To sprawia, że jest znacznie mniej formalności i można szybciej rozpocząć stawianie obiektu. Uniwersalne wykorzystanie hali w zależności od swoich potrzeb, spore oszczędności finansowe, bezpieczne schronienie dla zwierząt oraz właściwe warunki do przechowywania surowców i maszyn, szybka budowa z niewielkimi formalnościami oraz funkcjonalność przez długie lata – to najważniejsze cechy hal namiotowych. Dzięki nim doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie rolnym. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, czego potrzebujesz i jak ma wyglądać hala. My dostosujemy budynek do Twoich oczekiwań.

   Jakość i bezpieczeństwo hal rolniczych namiotowych

   Hale o konstrukcji stalowej są lekkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe i stabilne, a cynkowanie zapewnia im ochronę antykorozyjną. Budynek jest dostosowany do lokalnych stref wiatrowych i śniegowych, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa i zwiększa funkcjonalność hali. Ponadto, takie konstrukcje stawia się w krótkim czasie, zwłaszcza w porównaniu do budowy murowanych obiektów. Dzięki temu szybko można zacząć z nich korzystać.

   Typ poszycia hal rolniczych namiotowych – większa funkcjonalność

   Jako producent hal rolniczych proponujemy dwie możliwości, które znacząco wpływają na ich funkcjonalność: hale sezonowe, w których poszycie ścian i dachu jest wykonane z lekkiej tkaniny plandekowej PCV, przepuszczającej światło dzienne na dachu. Świetnie sprawdzą się jako magazyn na nawóz, słomę i paszę, dodatkowe zabezpieczenie większych plonów czy tymczasowe schronienie dla zwierząt, np. podczas opasów; hale całoroczne, czyli hale ocieplane ze ścianami z płyt warstwowych PIR oraz zadaszeniem z plandeki namiotowej dają świetne zabezpieczenie wnętrza przed skrajnymi temperaturami oraz wilgocią, dlatego możliwe jest wykorzystanie ich w charakterze pełnowymiarowych kurników, obór i stodół oraz jako garaż na maszyny rolnicze.

   Gdzie znajdziesz hale namiotowe Rubb?

   Hale namiotowe to popularne rodzaje obiektów halowych. Stoją w wielu zakątkach kraju, m. in. w województwie śląskim, mazowieckim, a także łódzkim, Poniżej znajdziesz wybrane realizacje naszych hal namiotowych.

   BLOG

   Chcesz wiedzieć więcej o budowie hal całorocznych? Zapraszamy na naszego bloga. Piszemy tutaj o halach ocieplanych, aspektach prawnych i dobrych praktykach w budownictwie.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z halami namiotowymi? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂