Hale śląskie

Nasza firma to ceniony dostawca oraz solidny, polski producent. Województwo śląskie jest obszarem, w którym tworzymy praktyczne oraz innowacyjne stalowe hale przemysłowe, magazynowe, sportowe czy produkcyjne. W obszarze naszych działań znajduje się budowa i wynajem. Śląskie jest województwem, w którym od zawsze doskonale funkcjonował przemysł, ale także dynamicznie rozwijała się przedsiębiorczość. Z myślą o śląskich firmach oferujemy dodatkowe przestrzenie, które są elastyczne i mogą się okazać nieocenionym wsparciem w rozwoju biznesu.

Elastyczne i dostosowane do zadań hale stalowe

Produkujemy, transportujemy oraz stawiamy najróżniejszej wielkości hale stalowe w śląskim. To budynki, które są szyte na miarę i dopasowane do możliwości oraz oczekiwań naszych klientów. Projekty tworzone są indywidualnie i uwzględniają wszystkie potrzeby danego przedsiębiorstwa. Produkowane przez nas hale stalowe w śląskim wykorzystują szerokoprzęsłową konstrukcję dachu. Zapewnia ona swobodną przestrzeń, gdyż nie ma potrzeby używania podpór wewnętrznych. Niepodważalną zaletą tych obiektów jest również to, że można je rozbudowywać, wielokrotnie przenosić oraz modyfikować.

Wytrzymałe oraz bezpieczne hale przemysłowe

Korzystanie z prefabrykowanych komponentów, a także dobór odpowiednich materiałów, pozwalają budować nam hale przemysłowe na Śląsku, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, przez co są bezpieczne zarówno dla przebywających w niej pracowników, jak i maszyn. Szkielet hali wykonujemy ze stali cynkowanej ogniowo – każdy element konstrukcji pokrywany jest warstwą ochronną cynku na zewnątrz, jak i wewnątrz. Ma to wpływ na jego bardzo dużą solidność oraz sprawia, że konstrukcja nie rdzewieje. Ponadto stal, zastępująca nietrwałe aluminium, ma dużo większą odporność na obciążenia. To ważne, gdyż hale przemysłowe w śląskim narażone są na silne opady śniegu czy też mocny wiatr. Poszycie natomiast klasyfikowane jest jako niepalne i spełnia wymogi bezpieczeństwa pożarowego. Dzieję się tak za sprawą wykorzystywania wyłącznie certyfikowanych tkanin powleczonych PCV, a także wełny szklanej. Montowane przez nas hale przemysłowe spełniają aktualne normy prawa budowlanego, a także są dostosowane do wymagań związanych z lokalnymi strefami śniegowymi oraz wiatrowymi.

Ocieplane i całoroczne hale sportowe i magazynowe – śląskie

Nasza oferta dotyczy obiektów całorocznych. Znajdują się w niej również hale sportowe i magazynowe. Śląskie jest województwem, w którym zdarzają się ekstremalne warunki pogodowe – mróz, duże opady śniegu, silny wiatr czy upały. Z tego względu w naszym poszyciu wykorzystujemy zaawansowany system termoizolacyjny – ThermohallTM. Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie stałej temperatury przez cały rok czy wyznaczenie różnych jej stref pod jednym dachem. Pozwala to na magazynowanie różnego rodzaju produktów – nawet w obrębie jednej hali. Takie rozwiązanie z pewnością okaże się atrakcyjne także dla inwestorów, którzy będą wykorzystywać część hali magazynowej jako biuro. Nasze hale magazynowe i sportowe na Śląsku są również ekonomiczne – koszt związany z ogrzewaniem jest nawet dwa razy niższy niż w przypadku hal tradycyjnych, murowanych.

Hale sportowe w woj. śląskim

Nasze hale w województwie śląskim sprawdzają się doskonale jako obiekty sportowe. Wspomniany już system Thermohall™ pozwala na ich wykorzystanie w przypadku wielu różnych dyscyplin – od hal jeździeckich, aż po hale pod lodowiska. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie doskonała izolacja cieplna naszych hal. Dzięki niej, nasze produkty są wyjątkowo uniwersalne, a koszty ich eksploatacji zaskakująco niskie w porównaniu do produktów konkurencji. Co więcej, obiekty spod szyldu Rubb to także gwarancja bezpieczeństwa. Nasze hale zostały wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości PCV, które zostały zaklasyfikowane jako niezapalne lub posiadają klasyfikację ogniową B-s2,d0.

Jeśli są Państwo zainteresowani halami sportowymi na Śląsku – nasze rozwiązania z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem, a przygotujemy indywidualną ofertę, z wyceną za m2 na halę stalową w województwie śląskim.

Wynajmę halę – śląskie

Ponadto, oferujemy hale do wynajęcia w śląskim. To znakomite rozwiązanie, aby zdobyć dodatkową przestrzeń i wykorzystać ją np. w okresie wzmożonej produkcji. Obiekty można wynająć na długi lub krótki termin. Okresowe hale produkcyjne śląskie przydadzą się szczególnie podczas sezonowego przetwórstwa.