Hale sportowe Bydgoszcz

Jesteśmy polskim producentem oraz dostawcą, który oferuje ocieplane i bardzo funkcjonalne hale sportowe. Bydgoszcz to dynamicznie rozwijające się miasto, którego mieszkańcy potrzebują dodatkowych przestrzeni do uprawiania sportu. Z myślą o przedsiębiorstwach, klubach sportowych czy szkołach, które chcą zaspokoić potrzeby bydgoszczan, tworzymy szyte na miarę, nowoczesne obiekty sportowe.

Elastyczne hale sportowe – wiele możliwości

Oferowane przez nas hale sportowe dla Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego można podzielić na standardowe obiekty oraz te dostosowywane do potrzeb kontrahentów. Wykonujemy zadaszenia boisk do gier zespołowych, przestrzeni do uprawiania lekkoatletyki czy wielofunkcyjnych powierzchni. Wielką zaletą, którą mają hale sportowe dla Bydgoszczy, jest ich elastyczność – można je wielokrotnie przenosić oraz dowolnie modyfikować i rozbudowywać, gdyż nie są związane z podłożem. Dzięki temu również wymagania dotyczące fundamentów są mniej rygorystyczne, co znacząco obniża koszty inwestycji.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i niskie koszty eksploatacji – postaw na nasze hale sportowe

Oferujemy nowoczesne hale sportowe w Bydgoszczy, których stalowa konstrukcja jest cynkowana ogniowo. Wpływa to na jej ogromną wytrzymałość oraz eliminuje rdzewienie, a w konsekwencji niweluje koszty związane z konserwacją szkieletu. W prefabrykowanym poszyciu stosujemy termoizolację ThermohallTM, dzięki której w obiekcie można przez cały rok utrzymywać tę samą temperaturę oraz nawet dwukrotnie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem.