Hale sportowe Kraków

Oferta marki Rubb to szansa na szybką i korzystną cenowo budowę różnego rodzaju obiektów halowych. W ten sposób mogą powstawać również hale sportowe w Krakowie, które sprawdzą się doskonale w celach treningowych i nie tylko. Każdy z obiektów jest wykonany w nowoczesnej technologii Thermohall™, która jest synonimem doskonałej izolacji cieplnej. Jest to technologia wydajna pod względem utrzymania stabilnej temperatury wewnątrz hali oraz skutecznej ochrony przed wilgocią. To połączenie właściwości przekłada się na konkretne korzyści dla naszych Klientów, takie jak mniejsze koszty utrzymania obiektu.

Innowacyjne hale sportowe w Krakowie na różne potrzeby

Treningi czy zawody – nie ma znaczenia. Najważniejsze, aby mogły się odbywać w odpowiedniej lokalizacji. Dzięki rozwiązaniom od Rubb możliwe jest szybkie postawienie obiektu, w którym fani sportu mogą doskonalić swoje umiejętności. Pod względem użyteczności hala tego typu nie ustępuje budynkowi wznoszonemu tradycyjnymi technikami. Dostępną przestrzeń można dzielić w zależności od potrzeb. Hale sportowe w Krakowie mogą więc kosztować ułamek tradycyjnych hal sportowych i spełniać swoje zadanie w stu procentach.

Bezpieczeństwo na istotnym miejscu

Zastosowanie starannie dobranych materiałów sprawia, że konstrukcje spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Standardy PPOŻ są w tym przypadku wysokie. Tkaniny z powłoką PVC użyte do wykonania elementów są certyfikowane jako niezapalne, a izolacja wełny posiada klasyfikację A1, czyli jest całkowicie niepalna. Oznacza to, że wybudowane tak hale sportowe w Krakowie od Rubb są całkowicie bezpieczne dla ich użytkowników. Bezpieczeństwo hal sportowych Rubb gwarantuje również stalowa konstrukcja, która wytrzyma obciążenia śniegowe i wiatrowe niezależnie od lokalizacji hali.