Hale sportowe Łódź

Zaawansowana technika budowy ocieplanych hal stalowych zyskała uznanie na całym świecie. Rubb to norweska marka, która specjalizuje się w stawianiu hal stalowych ocieplanych innowacyjną technologią Thermohall™. Można się o tym przekonać także w Polsce. Hale sportowe w Łodzi budowane w tej technologii stanowią rozwiązanie, dzięki któremu w krótkim czasie powstanie obiekt solidny i użyteczny. W takiej przestrzeni można trenować i rozgrywać zawody, a każda osoba przebywająca w obiekcie będzie czuła się komfortowo – zarówno w chłodny dzień, jak i w upalne lato.

Ciepło dzięki specjalnej izolacji

Technologia ocieplania Thermohall zapewnia stabilny klimat w hali bez względu na to, jaką mamy porę roku. Nasza firma dostarcza Klientom uniwersalne rozwiązania. Obiekt powstaje szybko, a dzięki wykorzystaniu kombinacji wełny szklanej oraz tkanin powlekanych PVC, gwarantuje dobre ocieplenie wnętrza. Struktura będzie całkowicie odpowiadać założeniom projektu, ponieważ Klient ma pełną swobodę w zakresie ustalania detali budowy.

Nowoczesne hale sportowe w Łodzi z Rubb Polska

Nasz zakład produkcyjny, w którym wytwarzany poszycie ocieplające, znajduje się w Łodzi. Lokalizacja firmy w centrum kraju jest dużym atutem – do każdego miejsca w Polsce mamy jednakowo blisko. Przekłada się to na tańszą i krótszą dostawę proponowanych hal. Naszymi kontrahentami są przedsiębiorstwa, organy samorządowe oraz prywatne firmy, którzy preferują nowoczesne i elastyczne rozwiązania w zakresie obiektów sportowych. Stąd hale sportowe Rubb wybierane są przez nich oraz częściej. Decyduje o tym niższy koszt wybudowania hali ocieplanej w technologii Thermohall™ od ofert konkurencji. Hale sportowe w Łodzi budujemy w sposób nowoczesny, w technologii rodem z XXI wieku.