Hale sportowe Poznań

Oferujemy bardzo estetyczne, stalowe hale sportowe. Poznań jest miastem sportu, a jego mieszkańcy oczekują nowoczesnych obiektów, w których mogliby uprawiać różnorodne dyscypliny. Zamówienia na hale sportowe w mieście Poznań realizujemy bardzo szybko. Do postawienia obiektu używamy prefabrykowanych komponentów, które bezproblemowo montujemy.

Dopasowane do możliwości hale sportowe – Poznań

Oferujemy hale sportowe w Poznaniu i jego okolicach. Niepowtarzalną zaletą tego typu obiektów jest możliwość łatwego dostosowywania ich do potrzeb oraz możliwości klientów, a także różnych dyscyplin sportowych. Realizujemy zamówienia stawiając m. in. hale namiotowe do tenisa, czy hale, w których znajdują się boiska do różnych gier zespołowych, w tym zadaszenia wymiarowych boisk piłkarskich. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szerokoprzęsłowej konstrukcji dachu, która powoduje, że nie muszą być użyte dodatkowe podpory wewnętrzne. Hale sportowe w Poznaniu, to funkcjonalne obiekty, które można dowolnie dopasowywać, rozbudowywać wydzielając w nich mniejsze pomieszczenia na szatnie i pomieszczenia socjalne bądź gospodarcze.

Sport przez cały rok! Hale sportowe – Poznań

Do budowy dachu wykorzystujemy bardzo szczelne oraz specjalnie ocieplane poszycie. Dzięki temu koszty związane z ogrzewaniem hali zimą i chłodzeniem jej latem są bardzo niskie. Hale sportowe w Poznaniu, które oferujemy, mogą mieć w swoim wnętrzu taką samą, optymalną temperaturę przez cały rok!