Hale sportowe Warszawa

Nowoczesne rozwiązania budowlane dostarczane przez Rubb zostały docenione na całym świecie. Trwała, stalowa konstrukcja hal stwarza doskonałe warunki do prowadzenia różnych form działalności. Mogą być obiektami magazynowymi, handlowymi czy miejscem prac produkcyjnych. Nowatorska technologia termoizolacji powoduje, że obiekty sprawdzają się w użytku przez cały rok. Dziś hale sportowe w Warszawie można budować takim właśnie systemem. Jak się okazuje, zapewnia to efektywność przy naprawdę niskich nakładach finansowych.

Hala sportowa, która powstaje w mig

Doświadczenie marki Rubb na rynku międzynarodowym pozwoliło nam na opracowanie procesu prefabrykacji elementów hali, co skraca czas jej produkcji. Również dzięki temu konstrukcje można wznosić w krótkim czasie, co oczywiście jest dobrą wiadomością dla inwestorów. Hale sportowe w Warszawie, podobnie jak obiekty o innym przeznaczeniu, bazują na solidnych materiałach, w tym na tkaninach powlekanych warstwą PVC.

Nowy wymiar hal sportowych w Warszawie dzięki Rubb

Wykorzystanie unikalnej technologii ocieplania Thermohall™ sprawia, że w ramach jednego rozwiązania da się połączyć kilka cech. Gotowe konstrukcje są nie tylko świetnie izolowane termicznie. Wykazują dużą odporność na czynniki zewnętrzne dzięki zastosowaniu wytrzymałych tkanin technicznych – nie tracą one właściwości ochronnych nawet przez 30 lat. Hale sportowe w Warszawie, budowane przez Rubb z użyciem prefabrykatów, będą też spełniać wszelkie wymagania w zakresie dźwiękoszczelności.