Hale stalowe Bydgoszcz

Jako polski producent i dostawca oferujemy ocieplane oraz wielofunkcyjne hale stalowe. Bydgoszcz oraz województwo kujawsko-pomorskie jest jednym z miejsc naszego działania. Oferowane przez nas obiekty charakteryzują się przede wszystkim elastycznością. Mogą być wykorzystywane jako hale sportowe, przemysłowe, magazynowe czy produkcyjne. Z myślą o dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach dostarczamy nowoczesne oraz tanie w eksploatacji, dodatkowe przestrzenie.

Hale stalowe – wytrzymała konstrukcja i ocieplane poszycie

Konstrukcja, którą mają hale stalowe oferowane w Bydgoszczy i okolicach, wykonana jest ze stali cynkowanej ogniowo. Dzięki temu elementy szkieletu obiektu praktycznie nie rdzewieją i są bardzo wytrzymałe, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów związanych z ich konserwacją. Z kolei w poszyciu zastosowano termoizolację ThermohallTM, która pozwala utrzymywać wewnątrz stałą temperaturę, a dodatkowo w każdym pomieszczeniu może być ona inna. Termoizolacja wpływa również na nawet dwukrotne zmniejszenie wydatków związanych z ogrzewaniem. Ponadto poszycie jest prefabrykowane, dzięki czemu możliwa jest szybka dostawa i bezproblemowy montaż całej struktury.

Funkcjonalne hale stalowe

Oferowane przez nas hale stalowe dla bydgoskich przedsiębiorców są bardzo praktyczne. Dzięki poszyciu ThermohallTM zagwarantowane są komfortowe warunki pracy oraz przechowywania różnego rodzaju produktów i towarów przez cały rok. Obiekty mają otwartą przestrzeń, gdyż przemyślany projekt nie przewiduje podpór wewnętrznych.