Hale stalowe Łódź

Połączenie stali z innymi materiałami jest sposobem na to, aby w niedługim czasie powstały obiekty wyjątkowo solidne i komfortowe z punktu widzenia użytkowników. Hale stalowe w Łodzi bazujące na technologiach Rubb wyróżniają się pod wieloma względami. Wszystkie ich elementy powstają w łódzkim zakładzie, skąd są dostarczane w różne rejony Polski w jednakowo krótkim czasie. Tak wykonane obiekty znajdują szereg zastosowań. Mogą być zapleczem sportowym, magazynowym czy sprawdzać się jako miejsce prowadzenia produkcji przemysłowej.

Trwałe hale stalowe w Łodzi – wyjątkowe dzięki innowacjom

Korzystamy z rozwiązań, które zostały opracowane przez norweskich specjalistów ponad 50 lat temu. Na przestrzeni lat technologia była doskonalona, dzięki czemu jest dziś uznana i wykorzystywana w wielu krajach. Thermohall™ to unikalna technologia ocieplania obiektów halowych, która gwarantuje doskonały poziom zabezpieczenia wnętrza hali przed zimnem lub nadmiernym nagrzaniem. Łącząc wełnę szklaną z tkaninami powlekanymi PVC oraz kontrakcję stalową odporną na korozję, tworzymy struktury o właściwościach, których nie gwarantuje żadna znana technologia ocieplania hal. Wymieńmy chociaż stabilną temperaturę wewnątrz hali niezależnie od pory roku, niskie koszty utrzymania obiektu oraz szybki czas budowy. Inwestycja w hale stalowe z Łodzi z pewnością zwróci się szybko.

Wpływ na środowisko – istota rzecz

Dobrze dobrana termoizolacja hali stalowej Rubb sprawia, że jej użytkownicy rzadziej korzystają z ogrzewania lub klimatyzacji. Przekłada się to na oszczędność dla inwestora – dobrze docieplona hala oznacza dwukrotnie mniejsze wydatki na utrzymanie obiektu. Ważny jest również aspekt ekologiczny – hala ocieplana to mniejsze straty ciepła, co oznacza mniejsze zapotrzebowanie na paliwo do ogrzania obiektu. Rubb to firma, która dostarcza ekologiczne i ekonomiczne hale stalowe w Łodzi oraz w innych miastach Polski.