Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych –
– czy jest jakaś alternatywa?

Hale stalowe z płyty warstwowej zyskały w Polsce wielką popularność, która z roku na rok wciąż rośnie. Nic dziwnego, skoro tego typu obiekty posiadają swoje zalety. Istnieją jednak wady takiego rozwiązania, które trudno pominąć. Poniżej znajdziecie kilka argumentów, które pozwolą wam zdecydować, czy hale ocieplane z płyty PIR i PUR są dobrym wyborem.

Hale z płyt warstwowych – zalety?

Konstrukcja, jaką posiadają hale stalowe z płyty warstwowej to ich największa zaleta. Jest ona nie tylko bardziej wytrzymała na obciążenia śniegowe i wiatrowe, ale też zabezpieczona przed korozją i niszczeniem. Zdarza się, że hale ocieplane z płyty są tańszym rozwiązaniem od tradycyjnych hal murowanych. Dodatkowo, zastosowanie płyt PIR i PUR sprawia, że ściany hal są gładkie i prezentują się estetycznie.

Hale stalowe z płyty warstwowej – wady

Hale ocieplane z płyty są szybkie i tylko pozornie proste w montażu. Gdy zostanie on wykonany nieprawidłowo, izolacja ścian będzie nieszczelna – wtedy hale z płyt warstwowych trzeba będzie dogrzewać lub schładzać, w zależności od pory roku. Ważna jest równie jakość, materiałów, z których wykonane są tego typu hale.

Thermohall™ – tańsza niż hale z płyt warstwowych

Odpowiadając na oczekiwania Klientów oraz zapotrzebowanie na hale stalowe z płyty warstwowej, wprowadziliśmy na rynek polski opatentowany i cenowo konkurencyjny system ocieplenia Thermohall™, który niweluje wady hal ocieplanych płytami warstwowymi.
Izolacja Thermohall™ jest przede wszystkim szczelna. Brak zbędnych łączeń w poszyciu oznacza brak mostków termicznych i związanych z nimi strat ciepła. W efekcie utrzymanie stałej temperatury wewnątrz hali jest proste i nie generuje kosztów związanych z intensywnym dogrzewaniem czy chłodzeniem hali.

Ponadto hale stalowe marki Rubb są one również łatwe oraz tanie w utrzymaniu i konserwacji, a także przyjazne środowisku. Natomiast stalowa rama jest cynkowana ogniowo, co zapobiega korozjom oraz wzmacnia konstrukcję przed uszkodzeniami mechanicznymi. Hale stalowe z płyty warstwowej Thermohall™ marki Rubb to wysoka efektywność i niskie koszty, dlatego chętnie wybierana jest przez przedsiębiorców.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.