Hale stalowe ocieplane

Hale stalowe ocieplane od producenta

Projektowanie, produkcja i instalacja stalowych hal ocieplanych to nasza specjalność. Jako jedyni w Polsce oferujemy niezawodny zestaw – stalowa konstrukcja oraz poszycie ocieplające z wełny mineralnej.
Thermohall™, tak nazywają się nasze hale, to unikalny system ocieplenia, który gwarantuje stała temperaturę we wnętrzu hali niezależnie od pogody. Ta odporność na zmiany temperatury sprawia też, że w naszych termohalach nie gromadzi się wilgoć. Dlatego sprawdzą się doskonale jako hale magazynowe, hale sportowe, hangary i hale lotnicze, hale przemysłowe i hale rolnicze.
Hale stalowe oparte są na ramie wykonanej z cynkowanej ogniowo stali. Tzw. ocynk zapobiega korozji struktury, dzięki czemu ta służy dłużej i jest odporna na niszczenie.
Nasze stalowe hale ocieplane są wełną szklaną zamkniętą w gazoszczelnych kieszeniach wykonanych z tkaniny PCV. Poszycie to całkowicie przylega do stalowej konstrukcji, dzięki czemu zmniejsza ilość mostków termicznych oraz praktycznie eliminuje występowanie zjawiska kondensacji.

Hale stalowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Hale stalowe ocieplane to doskonała oferta dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, klubów sportowych, czy gospodarstw rolniczych, które potrzebują dodatkowej, nowoczesnej przestrzeni dla swojej działalności. Obiekty dostosowywane są do potrzeb Klientów, którzy mogą wybrać ich wielkość, dodatkowe wyposażenie, wskazać lokalizację pomieszczeń socjalnych lub zaaranżować dowolnie wnętrze.
Hale stalowe są niezwykle przestrzenne oraz praktyczne. Dzięki zastosowaniu szerokich przęseł na środku nie ma zbędnych i przeszkadzających podpór a odkryta konstrukcja stalowa wewnątrz hali pozwala na łatwe zamontowanie instalacji i wyposażenia.

Ocieplana hala stalowa – cena za m2

Hala stalowa Rubb jest nowoczesną alternatywą dla hal murowanych. Przedsiębiorcy ceniący sobie oszczędność energetyczną potwierdzają niskie nakłady jakie ponoszą za użytkowanie i konserwację, której potrzebuje ocieplana hala stalowa. Cena za m2 zależna jest od rodzaju wyposażenia, funkcji jaką spełniać ma hala czy lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.