Hale z ocieplonym dachem

Thermohall™ – jedyna hala z dobrze ocieplonym dachem

Wielu producentów hal ocieplanych, np. z płyt warstwowych, skupia się jedynie na termoizolacji ścian obiektów. A co z dachem? Wiadomo – i tutaj posłużymy się skrótem – że najwięcej ciepła ucieka przez dach. Dlatego też projektowane i produkowane przez nas budynki to hale z ocieplonym dachem. Nie jest to dodatkowa opcja, termoizolowane ściany i dach występują w pakiecie.
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemu Thermohall™, w których dach i ściany pokryte są opatentowaną izolacją tworząca jedną płaszczyznę, bez dodatkowych łączeń. I to właśnie ich brak jest przewagą systemu Thermohall™ nad konwencjonalnymi rozwiązaniami, typu hale z płyt warstwowych.
Pozwoliło to nam pozbyć się mostków termicznych, dzięki czemu nasze hale z ocieplonym dachem i ścianami nie tracą ciepła i utrzymują stabilną temperaturę wewnątrz niezależnie od pogody. Sprawia to, że hale Rubb odnajdą się w wielu branżach i funkcjach.
Z powodzeniem można wykorzystać nasze hale magazynowe z ocieplonym dachem jako:

 • Hale magazynowe
 • Zadaszenia sportowe
 • Hale produkcyjne
 • Hale warsztatowe
 • Hangary samolotowe
 • Ujeżdżalnie dla koni
 • Stadniny
 • Hale rolnicze

Hale z ocieplanym dachem – konstrukcja i budowa

Postawą każdej hali ocieplanej marki Rubb jest stabilna i niezwykle trwała konstrukcja stalowa. Aby skutecznie chronić ją przed korozją i uszkodzeniami (np. w trakcie transportu lub instalacji), elementy konstrukcji są cynkowane ogniowo. Robimy to po zespawaniu czy nawierceniu fragmentów konstrukcji, dzięki czemu każdy najmniejsze łączenie i otwór zabezpieczone są ocynkiem przed rdzą.

Produkowane przez nas hale z ocieplonym dachem wykonujemy z certyfikowanych materiałów o najlepszych parametrach izolacyjnych (wełna) i właściwościach przeciwpożarowych (wełna, tkanina PCV). Dzięki temu termohale są bezpiecznym miejscem pracy. System Thermohall™ świetnie chroni przed wahaniami temperatury, co bezpośrednio przekłada się na niskie koszty utrzymania obiektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu hale z ocieplonym dachem marki Rubb są konkurencyjne cenowo nie tylko na etapie inwestycji, ale w dłuższej perspektywie – mowa tu o wydatkach na ogrzewanie czy chłodzenie wnętrza hali.

Inne zalety hale z ocieplonym dachem to…

Hale z ocieplanym dachem mają jeszcze tą zaletę, że są proste w konserwacji. W połączeniu z niskimi nakładami na ogrzewani i chłodzenie hali, termoizolowane hale Rubb są przyjazne dla środowiska, na pewno bardziej niż hale z płyt warstwowych.
Co jeszcze? Prefabrykacja elementów hali, szybka instalacja obiektu, możliwość jego dalszej rozbudowy, przebudowy i relokacji – to wszystko mają nasze hale z ocieplanym dachem.

Jeśli potrzebujecie więcej argumentów, zapraszamy do kontaktu:
mailowo: info@rubbpolska.pl

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.