HANGARY

Nowoczesne hangary szerokoprzęsłowe

Mamy doświadczenie w projektowaniu hangarów dla lotnictwa cywilnego i wojskowego. Ocieplane hangary lotnicze, w których się specjalizujemy, wykonane są w technologii Thermohall™ zapewniającej optymalne warunki do garażowania samolotów i śmigłowców. Dzięki różnym stopniom izolacji cieplnej, nasze hangary utrzymują optymalną temperaturę we wnętrzu i niski poziom wilgotności niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Pozwala to utrzymać flotę w doskonałym stanie technicznym.

Ponieważ struktury Rubb są szerokoprzęsłowe, bez trudu pomieszczą samoloty o dużej rozpiętości skrzydeł. Otwarta przestrzeń hangaru zapewni też wygodne garażowanie kilku mniejszych maszyn pod jednym dachem.

Ocieplane hale Thermohall™ sprawdzą się również jako dodatkowe miejsca magazynowania, hale przeładunkowe (cargo), a także hangary typu MRO – ich stalowa, wytrzymała konstrukcja pozwala na użycie ciężkiego sprzętu, np. suwnic lub dźwigarów.

Niskie koszty utrzymania hangaru

Ocieplane hangary Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od konwencjonalnych hangarów. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza obiektu. Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niemienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa konstrukcja hali – nawet 25 lat. Stal, której używamy, jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze ocieplane hangary Thermohall™ gwarantują stabilną temperaturę we wnętrzu i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do garażowania samolotów i śmigłowców.
Planując rozmieszczenie systemów HVAC i przeciwpożarowego, a także uwzględniając na etapie projektowania dodatkowe drzwi dla personelu, rampy załadunkowe czy suwnice dostajecie gwarancję, że hangar będzie nie tylko dobrym, ale i bezpiecznym miejscem pracy.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą naszych ocieplanych hangarów jest ich bardzo krótki czas montażu, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień . Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy hali, jak i poszycia. Ponieważ ocieplane hangary Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie rozbudowywać i przenosić, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń w hali

Ocieplane hangary Rubb zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak największa powierzchnię garażowania, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hangarów można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako przestrzeń dla postoju jednego lub kilku samolotów.

Hale przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu ocieplanych hangarów Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie on funkcjonować, jak i sposób jego użytkowania. Pozwala to na dobranie ocieplenia hangaru w taki sposób, aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hangarów z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzu i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.