Magazyny na zboże

Niedrogie i nowoczesne płaskie magazyny na zboże

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, przestronne i niezwykle wygodne w użytkowaniu płaskie magazyny na zboże. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Thermohall™ marki Rubb możliwe jest składowanie zbóż oraz innych zbiorów, np. warzyw czy owoców, w bezpiecznych i optymalnych warunkach. System Thermohall™ pozwala na utrzymywanie w hali stałej temperatury, a także odpowiedniej wilgotności cały rok, co jest kluczowe dla właściwego magazynowania zboża.

Szerokoprzęsłowa rama hali magazynowej gwarantuje bardzo przestronne wnętrze, które nie posiada w środku dodatkowych, przeszkadzających w codziennej pracy podpór. Duża powierzchnia i brak przeszkód pozwala oprócz składowania zboża, również na umieszczenie wewnątrz przenośników taśmowych, przesiewaczy, kruszarek czy workownic. Płaskie magazyny na zboże Thermohall™ marki Rubb może stanowić zatem nowoczesny, uniwersalny i kompleksowo wyposażony obiekt do przechowywania, pakowania i obrabiania różnego rodzaju zbóż.

Magazyny na zboże dostosowane do potrzeb gospodarstwa

Produkowane przez nad magazyny na zboże możliwe są do zamontowania w bardzo krótkim czasie. Można je również w łatwy sposób przebudowywać, rozbudowywać, przenosić czy rozbierać i składować. Duża uniwersalność powala także dostosować je do potrzeb konkretnego gospodarstwa rolnego lub przedsiębiorstwa zajmującego się przetwórstwem. Klienci ustalają wielkość magazynu, szerokość bram wjazdowych, a także rozmieszczenie potrzebnego sprzętu.

Bezpieczne magazyny na zboże

Oferujemy uniwersalne magazyny na zboże, które wykonane są z komponentów wysokiej jakości. Solidna, stalowa i odporna na korozję konstrukcja utrzymuje termoizolowane ściany i dach, wykonane z niepalnej wełny szklanej i tkaniny PCV. W efekcie nasze termohale jako magazyny płaskie zapewniają najlepsze warunki do przechowywania zboża, są również bezpieczną przestrzenią do pracy i składowania potrzebnego do niej sprzętu.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.