Mobilne hale ocieplane

Hale mobilne Rubb – zabierz je tam, gdzie są potrzebne

Mobilne hale Rubb to duże ułatwienie dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz tych firm, których działalność zmienia się sezonowo lub cyklicznie. Można je swobodnie przenosić, stąd mogą pełnić różne funkcje w obrębie tego samego przedsiębiorstwa – magazynu, tymczasowego warsztatu czy garażu. Ponieważ hale Rubb nie są na stałe związane z gruntem, wystarczy przemieścić je tam, gdzie akurat są najbardziej potrzebne.
Z tego powodu mobile hale naszej produkcji sprawdzą się jako:

 • hale magazynowe
 • hale przemysłowe
 • hale rolnicze
 • hale sportowe i zadaszeni obiektów sportowych
 • hale dla koni i ujeżdżalnie
 • hangary dla samolotów

Jak przenieść mobilne hale w inne miejsce?

Jeśli chodzi o relokację naszych hal, sprawdzi się tutaj zarówno tradycyjny sposób demontażu struktury i postawienie jej w nowym miejscu, jak i przeniesienie stojącej bryły za pomocą dźwigu. Jest jeszcze trzeci sposób – wystarczy osadzić mobilne hale na kołach, a następnie przesuwać je po wcześniej przygotowanym do tego torze. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w portach morskich i lotniczych, a także centrach przeładunkowych.
Mobilne hale Rubb to nowoczesne konstrukcje zbudowane w systemie Thermohall™, który odpowiada za utrzymanie optymalnej i stabilnej temperatury wewnątrz hali, bez względu na pogodę. Dzięki temu rozwiązaniu nie występuje zjawisko kondensacji, czyli skraplania się wody na powierzchni ścian i sufitu.
Dzięki temu inwestycja w hale jest tańsza nie tylko pod względem kosztów budowy, ale również utrzymania – nakłady związanie z ogrzaniem, chłodzeniem czy czyszczeniem hali są przynajmniej o połowę niższe od podobnych wydatków na hale z płyt warstwowych.
Mobilne hale Thermohall™ marki Rubb to elastyczne konstrukcje. Można je nie tylko przenosić, ale również bezproblemowo przebudowywać lub powiększać. Pozwala na to prosta i praktyczna konstrukcja. Mobilne hale Rubb to sprawdzone rozwiązanie dla każdej, dynamicznie rozwijającej się firmy, które potrzebują dodatkowej przestrzeni.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.