O nas

Od ponad 50 lat, jako spółka w Grupie Hallmaker, będącej częścią Grupy Zurhaar & Rubb, projektujemy hale całoroczne o konstrukcji stalowej. Jako ekspert od hal termoizolowanych pomogliśmy wielu firmom rozwinąć skrzydła i wygrać z konkurencją, dostarczając wydajne i tanie w utrzymaniu hale magazynowe, hale przemysłowe i sportowe, hangary czy hale produkcyjne.

Szukasz dla swojego biznesu rozwiązań pewnych, a zarazem skutecznych? Wypróbuj nasze hale całoroczne – szybkie w budowie, bezpieczne i ekonomiczne. Każdy projekt to realizacja twoich pomysłów i planów, dlatego miej pewność, że otrzymasz halę szytą na miarę twoich potrzeb.

Sprawdź, ilu przedsiębiorców skorzystało z nowoczesnych hal ocieplanych Rubb:

Pełna listę zrealizowanych projektów znajdziesz w naszym dziale REALIZACJE.

Za pomysłową technologią i niezliczoną ilością wybudowanych obiektów stoją nasi pracownicy. W naszej siedzibie w Łodzi stacjonuje zespół profesjonalistów – projektantów i konstruktorów – który czuwa nad procesem powstawania Państwa hali. Dzięki naszemu zespołowi mamy pewność, że dostarczamy hale spełniające wszelkie wymagania naszych klientów.

 

A jeśli jesteście ciekawi skąd wzięła się nazwa Rubb i co trójząb robi w naszym logo, przeczytajcie historię poniżej.
Nie zajmie wam to dłużej niż 2 minuty 🙂

Historia Grupy Rubb w pigułce

Norwegia, rok 1968

Wszystko zaczęło się w 1966 roku, kiedy Fin Haldorsen rozpoczął produkcję toreb i plandek z PCV pod szyldem Rubb Hall AB. Dwa lata później, w 1968 roku zaprojektował i wybudował pod marką Rubb pierwszą halę magazynową wykonaną z tkaniny PCV. I był to też pierwszy tego typu budynek w Norwegii.

Skąd wzięła się nazwa Rubb? W 1903 roku krewny Fina, Haldor Haldorsen, opracował pierwszy w Norwegii silnik spalinowy dla łodzi motorowych, znany jako „silnik Rubb”. Miało to miejsce w nadmorskiej wiosce leżącej na zachodnim brzegu kraju – Rubbestadneset. Cztery pierwsze litery z nazwy miejscowości stały się powszechnie stosowanym określeniem dla wynalazku.
Związek z morzem został wpleciony w tradycję Rubb nie tylko przez nazwę i lokalizację firmy. Trójząb – oręż Neptuna, symbol siły i mocy – stał się znakiem rozpoznawczym Rubb i na dobre zagościł w logo firmy.

Wielka Brytania, rok 1977

Po sukcesie, jakim okazały się być w Norwegii produkowane przez Rubb hale namiotowe z tkanin PCV, firma zdecydowała się powalczyć o zamorskie rynki. Podbój okazał się na tyle skuteczny, że w 1977 roku powołano do życia brytyjski oddział Rubb Buildings Ltd, za którego sterami stanął Bill Wood.

Rubb Buildings udoskonalił konstrukcję hal przenośnych i stałych oraz rozszerzył ofertę struktur o hale sportowe, hangary i schrony wojskowe. Położony w Gateshead Rubb UK wyspecjalizował się w projektach niestandardowych hangarów i magazynów, które dostarcza do odbiorców z całego świata.

Stany Zjednoczone, rok 1983

Kolejnym etapem rozwoju firmy było utworzenie Rubb Inc. w Sanford, w stanie Maine. Amerykańska filia firmy skoncentrowała się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży hal magazynowych, hal przemysłowych oraz hangarów lotniczych.

Norwegia raz jeszcze, rok 2010

Chcąc umocnić swoją pozycję na rynku lokalnym, i jednocześnie sprostać rosnącemu popytowi na hale namiotowe z PCV, Grupa Rubb zdecydowała się na fuzję z działem projektowania i budowy hal z tkanin PCV grupy Hallmaker.

Polska, rok 2017

W przeciągu sześciu miesięcy od powstania Rubb Polska, dostarczyliśmy halę ocieplaną polskiemu klientowi. Pierwszy sukces w pół roku – to niezwykle krótki czas jak na nową firmę. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 2000 m2, wyposażonym w 5 zgrzewarek wysokiej częstotliwości (HF) i najdłuższy w Polsce stół do zgrzewania, dostarczamy hale ocieplane w lepszej jakości i w lepszej cenie niż konkurencja.  Dołączcie tez do nas na nasz profil na Facebooku, gdzie opowiadamy o naszych klientach i ich halach, dodajemy zdjęcia z placu budowy i filmy z rajdów samochodowych.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Chcesz wycenić halę? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂