hala lakiernicza, Łódź

Hala całoroczna pod wynajem to dobry pomysł na biznes.

Jeśli taka hala posiada otwartą przestrzeń nie ograniczoną słupami wewnętrznymi, można ją swobodnie podzielić na mniejsze obszary i pomieścić różne przedsięwzięcia pod jednym dachem.

Tak zrobił deweloper, dla którego wybudowaliśmy ocieplaną halę całoroczną w technologii Thermohall™. Halę o powierzchni 1000 mkw podzielił w połowie ścianą działową. Powstałe w ten sposób przestrzenie „wyposażył” w dwa osobne wejścia oraz bramy towarowe o wymiarach 3,5 x 4 metry. Powstałe w ten sposób dwie hale zostały wynajęte – pierwsza na magazyn, a druga na lakiernię.

Naprawa karoserii samochodowej to praca wymagająca dokładności, precyzji i odpowiednich warunków, takich jak stabilna temperatura i brak wilgoci w miejscu pracy. Z tych powodów jedna z łódzkich lakierni, firma FastGloss przeniosła swoja działalność do hali Thermohall™. Na powierzchni 500 mkw powstały stanowiska do naprawy uszkodzonej karoserii, podnośniki i komora lakiernicza. W hali znalazło się również miejsce na pomieszczenia socjalne: kuchnię dla pracowników, łazienkę, biuro i poczekalnię dla klientów.

Dodatkową korzyścią z przenosin pod termodach jest niższy koszt wynajmu powierzchni niż w tradycyjnej, murowanej hali. Doskonała termoizolacji hali zmniejsza wydatki na ogrzewanie i klimatyzację, co przełożyło się na niższą cenę wynajmu hali za mkw.

Hala całoroczna wybudowana z myślą o wynajmie komercyjnym to dobry sposób na biznes. Pomieści magazyn, małą produkcję lub, jak widzicie na zdjęciach, lakiernię samochodową. W przypadku hal całorocznych Thermohall™ możliwości zagospodarowania przestrzeni są nieskończone.

Dane techniczne:

Przeznaczenie:
Lakiernia

Izolacja:
Wełna szklana 100 mm

Szerokość:
20 m

Długość:
50 m

Wys. ściany bocznej:
4 m

Ukończony:
Czerwiec 2020

Skontaktuj się z nami

Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

DOŁĄCZ DO NAS

Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂