hala namiotowa magazynowa z płyt warstwowych, Łódź

Nasze projekty charakteryzują się tym, że każdy z nich jest dostosowany do indywidualnych potrzeb inwestora. Z tego powodu nie znajdziecie dwóch takich samych hal wykonanych przez Rubb Polska.

Pomimo indywidualnego charakteru naszych hal, wszystkie są budowane z użyciem tych samych materiałów i technologii… no chyba że nie są ?

Zazwyczaj nasze hale ocieplane wyposażamy w poszycie izolacyjne Thermohall™. Jeśli jednak życzeniem klienta jest hala namiotowa z płyt warstwowych, budujemy taką halę. Tak było np. w przypadku pierwszej hali hybrydowej w Polsce.

Drugim projektem, gdzie na ścianach zastosowaliśmy inną technologię, jest hala namiotowa magazynowa z płyt warstwowych. Wybudowaliśmy ją dla firmy Capsella, specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W tym projekcie dach został wykonany z pojedynczej plandeki PCV. Tego typu zadaszenie hali należy zawsze wyposażyć w podsufitkę wykonaną z tkaniny antyskropleniowej. Kondensacja wody na ścianach i suficie hali jest zjawiskiem normalnym w przypadku nieocieplonego dachu. Podsufitka pomoże częściowo ograniczyć to zjawisko.

Ponieważ inwestorowi zależało na trwałej hali namiotowej, konstrukcję wykonaliśmy ze stali ocynkowanej, odpornej na niszczenie i korozję. Hala magazynowa o konstrukcji stalowej stanęła w Łodzi, hala spełnia więc normy dla I strefy śniegowej i wiatrowej, obowiązujących w centralnej Polsce. Szkielet jest demontowalny, w razie konieczności można go zdemontować i ponownie złożyć np. po przeniesieniu w inne miejsce.

Dane techniczne:

Przeznaczenie:
Magazyn

Izolacja:
płyty warstwowe 60 mm

Szerokość:
25 m

Długość:
30 m

Wys. ściany bocznej:
4 m

Dach:
Pojedyncze PCV z podsufitką

Brama:
segmentowa, 4 x 4,5 m

Ukończony:
luty 2020

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.