kompleks hal magazynowych, Norwegia

W celu usprawnienia obiegu towarów i zwiększenia powierzchni magazynowej, norweski spedytor zainwestował w cztery magazyny ocieplane Thermohall™.

Hale stanęły w porcie przeładunkowym we Fredrikstadt.

Każda z czterech hal magazynowych to 1800 m2 otwartej, nieograniczonej wewnątrz podporami powierzchni do przechowywania. Ściany boczne o wysokości 6 metrów umożliwiają składowanie towarów na wysokich regałach.

Hale o łącznej powierzchni 7200 m2 są przeznaczone na wynajem dla firm potrzebujących tymczasowej powierzchni magazynowej. Aby usprawnić załadunek i rozładunek towarów, każda hala została wyposażona w rampy dla TIRów.

Przewagą ocieplanych magazynów Rubb jest nie tylko utrzymywanie stałej temperatury we wnętrzu budynku, ale również niskie koszty budowy oraz utrzymania obiektów.

„Zastanawialiśmy się nad inwestycją w standardowa halę magazynową, ale jej budowa była dwa razy droższa, co przekładało się na zbyt wysoką cenę wynajmu. Inwestując w hale Thermohall™, mogliśmy „wejść na rynek” z bardzo korzystną cenowo ofertą.” – potwierdził Jon Børresen, dyrektor generalny FTS Eiendom AS.

Zobacz inne realizacje hal ocieplanych Thermohall™:

Dane techniczne:

Przeznaczenie:
magazyn

Typ:
FXG

Szerokość:
30m

Długość:
60m

Wys. ściany bocznej:
6m

Łączna powierzchnia:
1800m2

Brama:
2 rampy/hala

Ukończony:
2017

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.