Hangar dla lotniska Newquay w Wielkiej Brytanii

Hangar – warsztat dostarczony przez Rubb, pomieści Boeinga 737 lub Airbusa A320 na czas napraw i przeglądów.

Hala zaprojektowana przez Rubb została częścią infrastruktury Aerohub, Brytyjskiej Strefy Gospodarczej, mieszczącej się w Newquay w Kornwalii.

Specjalnie zaprojektowany hangar zapewnia odpowiednią ilość miejsca do konserwacji, napraw i remontów samolotów, przeprowadzanych przez Apple Aviation Group.

Montaż hangaru, który pomieści samoloty o rozpiętości skrzydeł Boeinga 757, przebiegał według standardowego modelu – najpierw zainstalowano stalową strukturę, a następnie okryto ją okładziną Thermohall™. Hangar przeznaczony jest głównie do prac konserwacyjnych i naprawczych, ale służy również jako tymczasowy garaż lub miejsce generalnych remontów floty samolotowej.

„Proste w montażu konstrukcje i elastyczne podejście Rubb po projektu pozwoliło na szybką rozbudowę powierzchni garażowo – operacyjnej zgodnie z wymaganiami Klienta. Takie podejście jest kluczowe, jeśli chcemy, aby biznes był prowadzony w sposób konkurencyjny i uczynił lotnisko Newquay ważnym miejscem na mapie ośrodków MRO, z którego usług będzie chciało korzystać coraz więcej linii lotniczych.”

Al Titterington | Dyrektor zarządzający, lotnisko Newquay, Kornwalia

Dane techniczne:

Przeznaczenie:
Hangar MRO

Typ:
BVL

Szerokość:
47m

Długość:
50m

Wys. ściany bocznej:
8m

Wys. ściany szczytowej:
18m

Brama:
43x14m

Ukończony:
Sierpień 2014

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.