HALE PRZEMYSŁOWE

Wielofunkcyjne hale przemysłowe dla każdego przedsiębiorstwa

Hale ocieplane Rubb oferują możliwości, których potrzebuje każdy sektor rynku. Nie tylko są szybkie w budowie, ale również łatwo je przenosić w dowolne miejsce i rozbudowywać wedle potrzeb – dotyczy to zarówno dużych, jak i małych hal produkcyjnych i magazynowych. Dzięki temu dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa mogą zyskać dodatkowe i uniwersalne hale przemysłowe.

Nowoczesne, ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ pozwolą na powiększenie przestrzeni produkcyjnej w krótkim czasie, posłużą jako dodatkowa hala magazynowa, a także tymczasowy warsztat. Hale przemysłowe Rubb również sprawdzają się jako lakiernie czy oczyszczalnie przemysłowe (piaskowanie, śrutowanie).

Hale przemysłowe Rubb są niezwykle praktycznymi i nowoczesnymi przestrzeniami dla przedsiębiorstw, które szukają nowych rozwiązań oraz dodatkowych powierzchni dla dalszego rozwoju swojej przemysłowej działalności.

Hale przemysłowe Rubb = niskie koszty utrzymania

Ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od hal murowanych. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza hali. Materiały i komponenty, z których wykonujemy nasze hale przemysłowe, są trwałe i posiadają odpowiednie certyfikaty umożliwiające budowanie z nich hal przemysłowych.

Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niemienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa konstrukcja hali – nawet 25 lat. Stal, której używamy, jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Komfortowe i bezpieczne hale przemysłowe

Ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ gwarantują utrzymanie stabilnej temperatury w środku hali i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do prowadzenia działalności, np. produkcji, magazynowania, napraw czy renowacji. To sprawia, że hale przemysłowe Rubb są komfortowym i bezpiecznym miejscem pracy.
Planując rozmieszczenie systemów HVAC i przeciwpożarowego, a także uwzględniając na etapie projektowania dodatkowe drzwi dla personelu, rampy załadunkowe czy suwnice macie pewność, że nasze ocieplane hale przemysłowe będzie nie tylko dobrym, ale i bezpiecznym miejscem pracy.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Hale przemysłowe Rubb wyróżniają się bardzo krótkim czasem montażu, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi dziesięć dni. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji stalowej ramy hali i ocieplanego poszycia. Ponieważ ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie rozbudowywać i przenosić, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń w hali

Ocieplane hale przemysłowe Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą powierzchnię do pracy, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako hale produkcyjne i warsztaty. Powierzchnię hali można dowolnie podzielić, wyznaczając np. dwie różne strefy temperatury w tym samym budynku.

Hale przemysłowe przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu ocieplanych hal przemysłowych Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Umożliwia to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali. W ten sposób budynek dobrze spełnia swoje funkcje, zapewnia bezpieczeństwo pracownikom, jednocześnie utrzymując koszty eksploatacji na niskim poziomie. 

Ponadto hale przemysłowe Rubb posiadają odkrytą wewnątrz konstrukcję, dzięki czemu można je wykorzystać do bezproblemowego poprowadzenia instalacji, mediów czy przytwierdzenia dodatkowych elementów wyposażenia i akcesoriów.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal przemysłowych z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.