HALE PRZEMYSŁOWE

Wielofunkcyjne hale przemysłowe dla każdego przedsiębiorstwa

Hale Rubb oferują możliwości, których potrzebuje każdy sektor rynku. Nie tylko są szybkie w budowie, ale również łatwo je przenosić w dowolne miejsce i rozbudowywać wedle potrzeb – dotyczy to zarówno dużych, jak i małych hal produkcyjnych i magazynowych.

Nowoczesne, ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ pozwolą na powiększenie przestrzeni produkcyjnej w krótkim czasie, posłużą jako dodatkowa hala magazynowa, a także tymczasowy warsztat. Hale przemysłowe Rubb również sprawdzają się jako lakiernie czy oczyszczalnie przemysłowe (piaskowanie, śrutowanie).

Niskie koszty utrzymania hali

Ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od hal murowanych. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza hali . Dodatkowo materiały i komponenty, z których wykonujemy nasze hale przemysłowe, są trwałe i posiadają odpowiednie certyfikaty. Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niemienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa konstrukcja hali – nawet 25 lat. Stal, której używamy, jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Komfortowe i bezpieczne hale przemysłowe

Ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ gwarantują utrzymanie stabilnej temperatury w środku hali i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do prowadzenia działalności, np. produkcji, magazynowania, napraw czy renowacji.
Planując rozmieszczenie systemów HVAC i przeciwpożarowego, a także uwzględniając na etapie projektowania dodatkowe drzwi dla personelu, rampy załadunkowe czy suwnice macie pewność, że nasze ocieplane hale przemysłowe będzie nie tylko dobrym, ale i bezpiecznym miejscem pracy.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Hale przemysłowe Rubb wyróżniają się bardzo krótkim czasem montażu, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji stalowej ramy hali i ocieplanego poszycia. Ponieważ ocieplane hale przemysłowe Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie rozbudowywać i przenosić, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń w hali

Ocieplane hale Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największa powierzchnię operacyjną, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako hale produkcyjne i warsztaty. Powierzchnię hali można dowolnie podzielić, wyznaczając np. dwie różne strefy temperatury w tym samym budynku.

Hale przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu ocieplanych hal przemysłowych Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali, tak aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje, zapewniał bezpieczeństwo pracownikom i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal przemysłowych z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.