HALE DLA ROLNICTWA

Uniwersalne hale dla rolnictwa

Hale Thermohall™ marki Rubb zapewniają skuteczna ochronę inwentarza, plonów i maszyn rolniczych przed zmienną pogodą. Stosujemy w nich specjalną izolację, która zapewnia stałą temperaturę i poziom wilgotności w środku hali, co pozwala na bezpieczne składowanie plonów lub garażowanie sprzętu rolniczego.

Produkujemy nasze termohale w taki sposób, aby uniknąć stawiania na środku dodatkowych podpór. Dzięki temu ich przestrzeń można zagospodarować w dowolny sposób, uwzględniając specyficzne wymagania związane np. z hodowlą zwierząt, bez trudu pomieszczą największe maszyny rolnicze. Otwarta przestrzeń hali zapewni też wygodne garażowanie kilku mniejszych maszyn, a szeroka brama wjazdowa ułatwi swobodny wjazd i wyjazd ciągników i kombajnów.

W termohali możliwe jest utrzymanie różnych stref temperatury w jednym budynku, co pozwala na efektywne zarządzanie hodowlą, magazynowaniem plonów, ziarna i nawozów. Z tego powodu hala namiotowa Thermohall™ sprawdzi się jako budynek inwentarski (obora, kurnik, chlewnia), garaż sprzętu rolniczego, magazyn płodów rolnych (magazyn zbożowy, przechowalnia warzyw, magazyn pieczarek) czy sortownie warzyw i owoców.

Niskie koszty utrzymania hali

Ocieplane hale Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od hal murowanych. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza hali. Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niemienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa konstrukcja hali – nawet 25 lat. Stal, której używamy, jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze ocieplane hale Thermohall™ gwarantują stabilną temperaturę we wnętrzu i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do przechowywania produktów rolnych i garażowania maszyn rolniczych, nawet tych wrażliwych na warunki przechowywania (wilgoć, wahania temperatury). Planując rozmieszczenie systemów HVAC i przeciwpożarowego, a także uwzględniając na etapie projektowania dodatkowe drzwi, bramy czy rampy załadunkowe dostajecie gwarancję, że hala będzie nie tylko dobrym, ale i bezpiecznym miejscem hodowli, magazynowania i do pracy.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą naszych ocieplanych magazynów i hal inwentarskich jest ich bardzo krótki czas montażu, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy hali, jak i poszycia. Ponieważ hale magazynowe Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie rozbudowywać i przenosić, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń

Ocieplane hale Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największa powierzchnię do hodowli lub przechowywania, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako hale garażowe na ciężki sprzęt rolniczy czy kurniki. Można je również podzielić, wyznaczając np. dwie różne strefy temperatury w tym samym budynku.

Hale przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu ocieplanej hali Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na odpowiednie dobranie ocieplenia hali, tak aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba,stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.