HALE DLA ROLNICTWA

Uniwersalne hale rolnicze

Hale rolnicze Thermohall™ marki Rubb zapewniają skuteczna ochronę inwentarza, plonów i maszyn rolniczych przed zmienną pogodą. Stosujemy w nich specjalną izolację, która zapewnia stałą temperaturę i poziom wilgotności w środku hali, co pozwala na bezpieczne składowanie plonów lub garażowanie sprzętu rolniczego.

Produkujemy nasze termohale w taki sposób, aby uniknąć stawiania na środku dodatkowych podpór. Dzięki temu ich przestrzeń można zagospodarować w dowolny sposób, uwzględniając specyficzne wymagania związane np. z hodowlą zwierząt, bez trudu pomieszczą największe maszyny rolnicze. Otwarta przestrzeń hali zapewni też wygodne garażowanie kilku mniejszych maszyn, a szeroka brama wjazdowa ułatwi swobodny wjazd i wyjazd ciągników i kombajnów. Hale rolnicze Rubb z powodzeniem sprawdzą się zatem zarówno na wielkopowierzchniowych, jak i średnich oraz małych gospodarstwach rolnych.

W termohali możliwe jest utrzymanie różnych stref temperatury w jednym budynku, co pozwala na efektywne zarządzanie hodowlą, magazynowaniem plonów, ziarna i nawozów. Z tego powodu hala namiotowa Thermohall™ sprawdzi się jako budynek inwentarski (obora, kurnik, chlewnia), garaż sprzętu rolniczego, magazyn płodów rolnych (magazyn zbożowy, przechowalnia warzyw, magazyn pieczarek) czy sortownie warzyw i owoców.

Ocieplane hale rolnicze Rubb dostosowywane są za każdym razem do indywidualnych potrzeb gospodarstw rolniczych. Można dobrać ich optymalną wielkość oraz poziom ocieplenia, rozmieścić dowolnie strefy temperatur czy dodatkowe pomieszczenia. Atutem jest szybki montaż naszych hal rolniczych, który pozwala również na bezproblemową rozbudowę lub przeniesienie obiektu, a także jego rozbiórkę i składowanie. Dzięki temu hale rolnicze stanowią niezwykle uniwersalne rozwiązanie.

Niskie koszty utrzymania hali rolniczej

Hale rolnicze Thermohall™ marki Rubb wykonujemy z wysokojakościowych, certyfikowanych materiałów. Konstrukcje projektujemy z użyciem stali, która po ocynkowaniu nie koroduje i jest bardziej odporna na uszkodzenia. Z kolei poszycie wykonujemy z materiałów o najlepszych parametrach izolacyjnych (wełna) i nierozprzestrzeniających ognia (wełna, tkanina PCV). Dzięki temu hale rolnicze Rubb są bezpieczne i stanowią doskonałą ochronę dla inwentarza, składowanych dóbr (zboża, plony, nawozy) i przechowywanych maszyn rolniczych.

Bezpieczne i komfortowe hale rolnicze

Nasze ocieplane hale Thermohall™ gwarantują stabilną temperaturę we wnętrzu i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do przechowywania produktów rolnych i garażowania maszyn rolniczych, nawet tych wrażliwych na warunki przechowywania (wilgoć, wahania temperatury).
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Thermohall™ hale rolnicze marki Rubb stanowią bardzo komfortową przestrzeń, w której można wygodnie wykonywać swoje codzienne obowiązki. Dodatkowo są one bardzo łatwe i tanie w utrzymaniu oraz konserwacji.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą naszych ocieplanych magazynów i hal inwentarskich jest ich bardzo krótki czas montażu, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi dziesięć dni. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy hali, jak i poszycia. Ponieważ hale magazynowe Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie rozbudowywać i przenosić, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń

Ocieplane hale Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą powierzchnię do hodowli lub przechowywania, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako hale garażowe na ciężki sprzęt rolniczy. Można je również podzielić, wyznaczając np. dwie różne strefy temperatury w tym samym budynku.

Hale przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu ocieplanej hali Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. W ten sposób budynek dobrze spełnia swoje funkcje, zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym plonom, sprzętowi, inwentarzowi, jednocześnie utrzymując koszty eksploatacji na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Magazyny na zboże

Przechowywanie zbóż nie należy do prostych zadań. Wiemy, jak je ułatwić. Zapoznaj się z naszą propozycją hal magazynowych dla rolnictwa.

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Nowe budynki w gospodarstwach rolnych to inwestycja, którą rolnicy muszą podejmować, jeśli chcą się rozwijać. Coraz chętniej wybierają hale stalowe.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.