HALE SPORTOWE

Wielofunkcyjne, bezpieczne obiekty sportowe

Ciepłe, bezpieczne, tanie w utrzymaniu – to zalety idealnej hali sportowej. Dodając do tego możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia, rozbudowy i krótki czas montażu, otrzymamy hale sportowe Rubb. Przewagą tych hal jest unikalna technologia Thermohall™ , która pozwala na dostosowanie poziomu ocieplenia hali do sposobu oraz warunków, w których będzie ona używana. Dzięki niej każdą sezonową dyscyplinę sportu będzie można uprawiać cały rok – zarówno zimą, jak i latem, chroniąc się przed ostrym słońcem.

Zadaszenia obiektów sportowych marki Rubb sprawdzą się jako wolnostojące hale sportowe (w tym szkolne), zadaszenia Orlików i pływalni, kortów tenisowych, boisk do gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), hale OSiR, ujeżdżalnie, a także prywatne kluby sportowe.

Thermohall™ marki Rubb została przetestowana przez szkoły i ośrodki sportowe między innymi w Wielkiej Brytanii, USA czy Skandynawii.

Niskie koszty utrzymania hali sportowej

Ocieplane hale Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od tradycyjnych hal sportowych. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza hali. Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niezmienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa, zabezpieczona przed korozją konstrukcja hali – nawet 25 lat. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą zadaszenia sportowego.

Komfortowe i bezpieczne zadaszenia obiektów sportowych

Nasze ocieplane hale sportowe Thermohall™ gwarantują stabilną temperaturę we wnętrzu i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do uprawiania wszelkich sportów halowych, outdoorowych, a także pływania czy jeździectwa.
Planując rozmieszczenie systemów HVAC i ppoż., oraz uwzględniając w projekcie dodatkowe drzwi, szatnie czy pomieszczenia na sprzęt sportowy dostajecie gwarancję, że hala będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla wypoczynku i zabawy.
Jako producent gwarantujemy, że nasze zadaszenia obiektów sportowych wykonane są z materiałów certyfikowanych pod względem odporności na ogień. Poszycie naszych hal sportowych Thermohall™ PCV wypełniamy niepalną wełną szklaną, która zwiększa bezpieczeństwo pożarowe obiektów.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie hal sportowych

Dużą zaletą jest bardzo krótki czas montażu obiektów sportowych, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi dziesięć dni. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy hali, jak i poszycia. Ponieważ ocieplane hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie modyfikować, rozbudowywać i przenosić jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Jako producent Thermohall™ zwracamy uwagę na estetykę naszych obiektów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, m. in. tkaniny PCV o właściwościach samoczyszczących, możemy zagwarantować naszym klientom, że hale sportowe Rubb spełnią ich wymagania odnośnie jakości wykonania i funkcjonalności.

Estetyczne zadaszenia sportowe

Jako producent Thermohall™ zwracamy uwagę na estetykę naszych obiektów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, m. in. tkaniny PCV o właściwościach samoczyszczących, możemy zagwarantować naszym klientom, że hale sportowe Rubb spełnią ich wymagania odnośnie jakości wykonania i funkcjonalności. Tkanina PCV, z której wykonujemy ocieplane hale sportowe, jest idealnie gładka i ściśle dopasowana do ramy hali, przez co wygląda i spisuje się świetnie. Projektujemy poszycia w eleganckich, stonowanych kolorach (biel, szarość, granat), a także barwach wybranych przez klientów.

Otwarta przestrzeń w hali sportowej

Ocieplane hale sportowe Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą, nieograniczoną podporami powierzchnię do gry. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako obiekty z kilkoma osobnymi boiskami lub jednym, dużym polem do gry. W tego typu halach można swobodnie wydzielić osobne strefy socjalne lub miejsce do przechowywania sprzętu sportowego.
Zadaszenia obiektów sportowych, które oferujemy, tworzą przestronne i bezpieczne wnętrza do gier i treningów bez względu na warunki atmosferyczne.

Hale sportowe przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu hal sportowych, ocieplanych systemem Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na dobranie ocieplenia hali sportowej w taki sposób, aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Hale sportowe od polskiego producenta? Polecamy się!

Niekwestionowaną zaletą jaką posiadają nasze zadaszenia sportowe jest ich elastyczność. Hale mogą być nie tylko rozbudowywane i zmieniane według uznania, ale także przenoszone czy składowane. Zadaszenia obiektów sportowych tworzą atrakcyjną powierzchnię, którą można wynajmować firmom, innym klubom, czy użytkownikom indywidualnym. Dodatkowo hala może zostać sprzedana na rynku wtórnym, a materiały z której została zbudowana podlegają recyklingowi. Zadaszenia obiektów sportowych Thermohall™ to doskonała inwestycja!

Wykonujemy również następujące hale sportowe:

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.