HALE SPORTOWE

Wielofunkcyjne, bezpieczne obiekty sportowe

Ciepłe, bezpieczne, tanie w utrzymaniu – to zalety idealnej hali sportowej. Dodając do tego możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia, rozbudowy i krótki czas montażu, otrzymamy hale sportowe Rubb. Przewagą tych hal jest unikalna technologia Thermohall™ , która pozwala na dostosowanie poziomu ocieplenia hali do sposobu oraz warunków, w których będzie ona używana. Dzięki niej każdą sezonową dyscyplinę sportu będzie można uprawiać cały rok – zarówno zimą, jak i latem, chroniąc się przed ostrym słońcem.

Termohale Rubb sprawdzą się jako wolnostojące hale sportowe (w tym szkolne), zadaszenia Orlików i pływalni, kortów tenisowych, boisk do gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), hale OSiR, ujeżdżalnie, a także prywatne kluby sportowe.

Thermohall™ marki Rubb została przetestowana przez szkoły i ośrodki sportowe między innymi w Wielkiej Brytanii, USA czy Skandynawii.

Niskie koszty utrzymania hali

Ocieplane hale Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od tradycyjnych hal sportowych. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie oraz ocieplany dach przekładają się na niskie koszty chłodzenia i ogrzewania wnętrza hali. Poszycie ocieplane z tkaniny PCV wytrzyma w niezmienionym stanie przynajmniej 10 lat, a stalowa konstrukcja hali – nawet 25 lat. Stal, której używamy, jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem. Dobrze wykonana konstrukcja = brak kosztów związanych z naprawą.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze ocieplane hale sporotwe Thermohall™ gwarantują stabilną temperaturę we wnętrzu i brak skraplania się pary na ścianach i suficie – same korzyści! W efekcie otrzymujecie optymalne warunki do uprawiania wszelkich sportów halowych, outdoorowych, a także pływania czy jeździectwa.
Planując rozmieszczenie systemów HVAC i przeciwpożarowego, a także uwzględniając na etapie projektowania dodatkowe drzwi dla użytkowników, budynki socjalne czy pomieszczenia na sprzęt sportowy dostajecie gwarancję, że hala będzie nie tylko dobrym, ale i bezpiecznym miejscem dla wypoczynku i zabawy.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą jest bardzo krótki czas montażu obiektów sportowych, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień. Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy hali, jak i poszycia. Ponieważ ocieplane hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie modyfikować, rozbudowywać i przenosić jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń w hali

Ocieplane hale Rubb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą, nieograniczoną podporami powierzchnię do gry. Przestrzeń w środku hal można efektywnie zagospodarować, sprawdzą się więc jako hale z kilkoma osobnymi boiskami lub jednym, dużym polem do gry. Można je również podzielić, wyznaczając np. strefy socjalne lub miejsce do przechowywania sprzętu sportowego.

Hale przystosowane do twoich potrzeb

Przy projektowaniu hal ocieplanychThermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, jak i sposób jej użytkowania. Pozwala to na dobranie ocieplenia hali sportowej w taki sposób, aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, stosujemy różne dostępne metody ocieplania hali (ściany z płyt warstwowych, np. PiR czy PUR łączymy z dachem Thermohall™).

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.