Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale magazynowe – stawiaj bez zezwolenia

Oprócz całorocznych budynków ocieplanych oferujemy naszym Klientom również tymczasowe hale magazynowe. Jest to świetna okazja dla przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych, które potrzebują magazynu dla swojej działalności sezonowej lub okazjonalnej. Hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.
Tymczasowe hale magazynowe sprawdzą się również w sytuacji, gdy planujemy wybudować całoroczna halę magazynową, ale przestrzeń do przechowywania potrzebna jest od ręki i nie ma czasu na załatwienie urzędowych formalności. Wtedy postawienie hali na zgłoszenie pozwoli „kupić” czas na złożenie w urzędzie dokumentacji wymaganych przy halach całorocznych.
Więcej o tym zagadnieniu piszemy w artykule Hale ocieplane – na zgłoszenie czy na pozwolenie? Wyjaśniamy.

Zastosowanie najnowszych technologii i korzystanie z prefabrykowanych elementów konstrukcji oraz poszycia pozwala na błyskawiczny montaż i instalację obiektu. Tymczasowe hale magazynowe sprawdzają się zarówno jako hale do przechowywania różnego rodzaju produktów, jak i również mogą posłużyć jako hala produkcyjna.

Tymczasowe hale magazynowe również mogą być ocieplane

Tymczasowe hale magazynowe korzystają z innowacyjnego i unikalnego systemu Thermohall™ marki Rubb.Jest to unikalny w skali kraju i jednocześnie najbardziej efektywny system ocieplenia tymczasowych hal magazynowych. Jego przewaga nad standardowymi magazynami, takimi jak hale z płyt warstwowych to utrzymywanie stabilnej temperatury wewnątrz i brak skraplania się wody na ścianach i suficie. Pozwala to na przechowywanie w hali produktów najróżniejszego typu: zbóż, owoców, warzyw, mięsa, mebli czy sprzętu AGD, elektroniki i specjalistycznych maszyn. Dzięki systemowi Thermohall™ zapewnisz swoim towarom bezpieczeństwo i będziesz miał pewność, że będą one w dobrym stanie. Ponadto hale z tym systemem mogą w jednym wnętrzu mieć kilka stref temperatury.

Tymczasowe hale magazynowe – komfortowa i dostosowana przestrzeń

Projektowane przez nas tymczasowe hale magazynowe są dostosowane do preferencji i wymagań klientów, a także warunków atmosferycznych panujących w danym regionie. Nasi Klienci mogą dobrać optymalną wielkość hali, miejsce rozmieszczenia urządzeń oraz pomieszczeń socjalnych, kształt dachu, czy dowolnie zaaranżować wnętrze. Tymczasowe hale magazynowe mają bardzo stabilną konstrukcję, która pozwala na bezproblemową relokację obiektu. Wnętrze jest z kolei bardzo przestronne i dzięki zastosowaniu szerokich przęseł w środku nie znajdują się dodatkowe podpory. Dzięki temu jest bardzo dużo miejsca i pracę można wykonywać w komfortowych warunkach.

Tymczasowe hale magazynowe to bardzo dobre i konkurencyjne cenowo rozwiązanie, które jest doskonałą alternatywą dla budowy stałej hali. Dodatkową korzyścią jest też krótki czas instalacji hali oraz również szybką jej deinstalacja po sezonie. Poszycie i konstrukcja są projektowane w taki sposób, aby ułatwić demontaż i późniejsze przechowywanie hali.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Wynajem hali magazynowej

Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.