UJEŻDŻALNIE DLA KONI

Alternatywa dla tradycyjnych ujeżdżalni i lonżowni

Kryte, ocieplane ujeżdżalnie dla koni marki Rubb to znakomita oferta stworzona dla hodowców koni, szkół jazdy konnej, czy organizatorów zawodów konnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów tworzymy hale dla koni, które mają na celu idealnie spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników. Podczas projektowania dobieramy optymalną konstrukcję i grubość ocieplenia w taki sposób, aby ujeżdżalnie były wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Szczegółowe rozplanowanie bram, okien, a także dodatkowego oświetlenia sprawi, że z ujeżdżalni wszyscy będą korzystać z przyjemnością.
Kryte ujeżdżalnie dla koni to doskonały sposób na zapewnienie im najlepszych warunków bez względu na pogodę, która panuje na zewnątrz.

Niskie koszty utrzymania ujeżdżalni

Ocieplane ujeżdżalnie wykonane w systemie Thermohall™ marki Rubb są dwu- trzykrotnie tańsze w utrzymaniu od tradycyjnych budynków. Dobrze zaprojektowane, szczelne poszycie przekłada się na niskie koszty chłodzenia/dogrzania pomieszczenia, a wykorzystanie elastycznej tkaniny PCV w jego konstrukcji sprawia, że jest ono odporna na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja takiej hali dla koni jest galwanizowana ogniowo, co zabezpiecza ją przed korozją i niszczeniem nawet na 25 lat.
Zawsze stosujemy dobre jakościowo materiały, co sprawia, że nasze ujeżdżalnie dla koni są łatwe i niedrogie w konserwacji i utrzymaniu.

Hale dla koni – komfort i bezpieczeństwo

Hale dla koni marki Rubb są niezwykle wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Ich przewagą nad innymi budynkami (np. halami namiotowymi) jest wydajny i unikalny w skali kraju system ocieplenia Thermohall™. Mniejsze wydatki (lub nawet ich brak!) na ogrzewanie, klimatyzację i naprawę projektowanych przez nas ujeżdżalni dla koni oznaczają więcej środków na nowe inwestycje i rozwój.
Poszycie termoizolacyjne jest dobrze napięte i ściśle dopasowane do konstrukcji, nie „hałasuje” podczas wietrznych dni, co gwarantuje spokojne, bezpieczne warunki do jazdy konnej.

Szybka budowa, montaż i przenoszenie

Dużą zaletą jest czas bardzo krótki montażu hali dla koni, który w przypadku hali o powierzchni 1000 m2 wynosi jeden tydzień . Jest to możliwe dzięki prefabrykacji zarówno stalowej ramy budynku, jak i poszycia. Ponieważ hale Thermohall™ nie są na stałe związane z gruntem, można je dowolnie modyfikować, rozbudowywać i przenosić jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Otwarta przestrzeń

Ujeżdżalnie proponowane przez Rubb zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak największą powierzchnię do jazdy konnej, nie ograniczając jej dodatkowymi podporami. Dzięki temu przestrzeń wewnątrz można efektywnie zagospodarować, a także podzielić w razie potrzeby.

Przystosowane do konkretnych potrzeb

Przy projektowaniu ujeżdżalni dla koni w systemie Thermohall™ bierzemy pod uwagę zarówno warunki klimatyczne, w których będzie ona funkcjonować, oraz sposób i częstotliwość jej użytkowania. Pozwala to na odpowiednie dobranie ocieplenia ujeżdżalni, tak aby budynek dobrze spełniał swoje funkcje i jednocześnie pozwalał zachować koszty utrzymania na niskim poziomie.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

Przejrzyj broszurę Rubb

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.