Wynajem hali magazynowej

Chcesz rozwinąć swój biznes? Wynajmij halę magazynową.

Jako producent ocieplanych hal magazynowych wychodzimy naprzeciw rozwijającym się firmom. Dlatego wprowadziliśmy do oferty możliwość wynajmu naszych hal, co daje nowe możliwości rozbudowy przedsiębiorcom i gospodarstwo rolniczym prowadzącym sezonową, okolicznościową lub cykliczną działalność. Wynajem hali magazynowej pozwala na magazynowanie najróżniejszych produktów, a także przechowywanie i korzystanie ze sprzętów do ich pakowania, segregacji czy przetwarzania.
Hale magazynowe Rubb zostały wykonane w innowacyjnym i systemie Thermohall™. Jest to unikalny i efektywny kosztowo system ocieplania hal magazynowych, który pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz budynku oraz ogranicza skraplanie się wody na powierzchni ścian i sufitu. Wynajem hali magazynowej jest więc znakomitym rozwiązaniem, które zapewni produktom spożywczym oraz mechanicznym i elektronicznym bardzo dobre warunki.

Wynajem hali magazynowej – szybki montaż i dostosowanie do potrzeb

Wynajem hal magazynowych to bardzo dynamiczna część branży. Firmy poszukujące tego typu konstrukcji często potrzebują je od ręki. Dzięki prefabrykacji konstrukcji i poszycia jesteśmy w stanie zapewnić najkrótszy możliwy czas dostawy oraz montażu hali. Dzięki odpowiedniemu rozstawowi przęseł nasze hale nie potrzebują dodatkowych podpór wewnętrznych. Dzięki temu wynajmujący ma pełną dowolność w aranżacji przestrzeni wynajmowanej hali, może więc ją dostosować do potrzeb własnej firmy.

Długoterminowy wynajem hali magazynowej pozwoli oszacować, jaki typ hali jest najlepszy dla twojego biznesu. Pomoże też zdecydować, kiedy zainwestować w wykup wynajmowanej hali magazynowej, albo zakup nowej, „szytej na miarę”. Wynajem hal magazynowych Rubb to atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i możliwość dostosowania termohali do swoich potrzeb.

Interesują cię hale ocieplane? Dowiedz się więcej na ich temat:

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Thermohall™ marki Rubb to innowacyjny i ekologiczny system ocieplania hal z użyciem tkanin PCV, który utrzymuje odpowiednią temperaturę we wnętrzach hal i zmniejsza koszty utrzymania obiektów.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Skontaktuj się z nami

   Zespół Rubb jest do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania związane z Thermohall™, chętnie na nie odpowiemy.

   Przejrzyj broszurę Rubb

   Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Thermohall™ i naszymi ostatnimi realizacjami.