Wynajem hali magazynowej

Dopiero rozwijasz swój biznes, ale twój budżet nie przewiduje tak poważnej inwestycji jak budowa hali magazynowej?
Twoja firma rośnie i szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, dostępnej od ręki?

Mamy rozwiązanie.

Wynajmij halę magazynową od Rubb.

 

Otrzymasz halę całoroczną dopasowaną do charakteru twojej działalności, wyposażoną w skuteczną termoizolację, abyś mógł spokojnie pracować, nie martwiąc się o przechowywane rzeczy.

Wiemy, że w twoim biznesie czas to pieniądz, dlatego zaprojektowaliśmy halę magazynową na wynajem w taki sposób, aby skrócić czas jej montażu oraz ograniczyć urzędowe formalności do minimum. Dzięki temu otrzymasz przestrzeń do działania w możliwie najkrótszym czasie.

To nie koniec korzyści.

Jeśli zmienisz lokalizację swojej firmy, twoja hala magazynowa pójdzie za tobą ? Hala ocieplana Rubb, którą wynajmiesz, jest zbudowana w taki sposób, że bez problemu przeniesiesz ją w dowolne miejsce. Konstrukcja hali nie jest związana z gruntem na stałe, poszycie można w prosty sposób zdjąć, a całość złożyć i przewieźć tam, gdzie hala jest potrzebna.

 

Co otrzymasz w pakiecie, wynajmując halę magazynową z izolacją Thermohall™?

 

 • gwarancję bezpieczeństwa – przechowywane przez ciebie towary będą chronione przed wilgocią i szkodliwymi wahaniami temperatury.
 • oszczędności – dzięki skutecznej termoizolacji nie wydasz milionów na ogrzewanie i chłodzenie hali, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz… zainwestować w firmę.
 • wygodę – cała przestrzeń w środku hali jest do twojej dyspozycji, nie zastaniesz tam zawadzających słupów, podpór ani zbyt nisko osadzonych elementów konstrukcji.

Thermohall™ łączy przyjemne z pożytecznym. Jako hala magazynowa na wynajem zapewni skuteczną ochronę i zwiększy twoją efektywność. A przy tym wyróżni się niebanalnym, miłym dla oka designem.

 

W jakich branżach sprawdzi się wynajem hali magazynowej Rubb?

 

 • w branży RTV i AGD – jako magazyn elektroniki i sprzętu wrażliwego na wilgoć
 • w branży spożywczej i przetwórstwie – jako magazyn na napoje, żywność suchą, a także tam, gdzie konieczna jest kontrola temperatury
 • w rolnictwie – jako magazyn sezonowy na pasze, zboża lub nawozy i jednocześnie całoroczny garaż oraz warsztat na maszyny rolnicze
 • w branży produkcyjnej i przemyśle – jako magazyn przyprodukcyjny, hala warsztatowa, magazyn wysokiego składowania
 • w logistyce – jako magazyn buforowy lub miejsce do przygotowywania wysyłek
 • w transporcie – jako garaż lub hala warsztatowa

A to nie wszystkie możliwości, które oferuje wynajem magazynów marki Rubb. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: +48 71 72 30 307.

 

Warunki wynajmu hali magazynowej.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców, zarówno tych dopiero tworzących swoje firmy, jak i dojrzałe biznesy. W ramach współpracy oferujemy preferencyjne warunki wynajmu długoterminowego (min. 5 lat), konkurencyjną stawkę miesięczną, a także korzystną opcję wykupu hali po zakończeniu okresu najmu.

A co z formalnościami? Oprócz umowy na długoterminowy wynajem hali otrzymasz u nas również wsparcie związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę hali lub jej zgłoszeniem w urzędzie.

Zerknij do naszego artykułu na ten temat: Hale ocieplane – na zgłoszenie czy na pozwolenie? Wyjaśniamy.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania związane z wynajmem hali magazynowej.
Napisz maila na info@rubbpolska.pl lub wypełnij krótki formularz poniżej.

ILE KOSZTUJE WYNAJEM TWOJEJ NOWEJ HALI?

 

Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest wynajem hal magazynowych od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę najmu hali.

  Imię*

  Email*

  Skąd o nas wiesz?

  Numer telefonu

  Firma*

  Branża

  Szczegóły dotyczące hali

  Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

      

   Imię*

   Numer telefonu

   Email*

   Firma*

   Branża

   Skąd o nas wiesz?

   Szczegóły dotyczące hali


   Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

   Interesują cię ocieplane hale całoroczne? Dowiedz się więcej na ich temat:

   Hale z ocieplonym dachem

   Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

   Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

   Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

   Tymczasowe hale magazynowe

   Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

   Kiedy wynająć, a kiedy kupić halę?

   Kiedy jednak opłaca się bardziej wynająć, a kiedy kupić halę? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule!

   Hale stalowe ocieplane

   Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

   Budowa hal magazynowych

   Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

   Mobilne hale

   Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

   Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

   Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

   Hala warsztatowa

   Hala warsztatowa powinna być ocieplana. Termohale Rubb zapewnią ci dobre warunki pracy i bezpieczeństwo sprzętu oraz materiałów, których codziennie używasz.

   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

   DOŁĄCZ DO NAS

   Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂