Wynajem hal Thermohall™

Wynajem hali jest najlepszą opcją dla działalności cyklicznej, sezonowej lub okazjonalnej. Jeśli budowa nowej przestrzeni magazynowej lub produkcyjnej nie jest tym, czego szukasz, oferujemy długoterminowy wynajem gotowych hal, a także wynajem w systemie krótkoterminowym.

Thermohall™ spełnia wymogi hal tymczasowych – nie są związane z gruntem. Jest to możliwe dzięki przemyślanej konstrukcji, która dodatkowo umożliwia przeniesienie hali w dowolne miejsce właściwie od ręki.

Specyfika Thermohal™, czyli jej termoizolacyjne poszycie sprawia, że znajdzie ona zastosowanie nie tylko jako magazyn, ale także tymczasowa przetwórnia lub chłodnia, a także hala produkcyjna.

Czy tego typu hala magazynowa jest dostępna od ręki? Oczywiście!

Dzięki prefabrykowanym elementom konstrukcji oraz poszycia, również montaż hali jest szybki i bezproblemowy, a koszt transportu relatywnie niski ze względu na niewielką ilość miejsca, jaką hala zajmuje po spakowaniu.

Korzyści z wynajmu Thermohall™ są niezaprzeczalne:

  • szybki montaż i demontaż hali
  • gwarancja utrzymania stałych warunków klimatycznych w jej wnętrzu
  • stabilna konstrukcja, pozwalająca na relokację hali
  • dowolna aranżacja przestrzeni we wnętrzu hali
  • nielimitowany czas wynajmu

Wynajem hali magazynowej czy produkcyjnej jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy sezonowo zwiększasz produkcję lub zainwestowałeś okazjonalnie w większą partię surowców. W obu przypadkach hala tymczasowa sprawdzi się dobrze, a Thermohall™ w szczególności, jeśli są to towary wrażliwe na wahania temperatury i wysoką wilgotność, jak np. elektronika lub AGD.

Oprócz hali Thermohall™ oferujemy wynajem lekkich konstrukcji tymczasowych, czyli konwencjonalnych hal namiotowych i magazynowych. To najlepszy wybór, jeśli liczy się krótki czas montażu hali i niska cena wynajmu. Oferowane przez Rubb nieocieplane namioty halowe z PCV świetnie sprawdzą się jako tymczasowy magazyn, sezonowy skład towarów czy mobilne zadaszenie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez nasz profil na Facebooku:

Tel: +48 71 72 30 307

Mail: info@rubbpolska.pl

Facebook: RubbPolska

ILE KOSZTUJE WYNAJEM TWOJEJ NOWEJ HALI?

 

Skorzystaj z rozwiązania, jakim są ocieplane hale całoroczne od Rubb Polska.
Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Imię*

Email*

Skąd o nas wiesz?

Numer telefonu

Firma*

Branża

Szczegóły dotyczące hali

Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

 


 

Imię*

Numer telefonu

Email*

Firma*

Branża

Skąd o nas wiesz?

Szczegóły dotyczące hali


Przekazane przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną w formularzu kontaktowym. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz praw, jakie przysługują Państwu z tego tytułu, udostępniliśmy w naszej polityce prywatności.

Interesują cię ocieplane hale całoroczne? Dowiedz się więcej na ich temat:

Hale z ocieplonym dachem

Hale z ocieplonym dachem Thermohall znacznie obniżą twoje koszty inwestycji. Przygotuj się na niższe rachunki za prąd – przeczytaj dlaczego.

Hale stalowe ocieplane z płyt warstwowych - jakaś alternatywa?

Stalowa hale ocieplane z płyt warstwowych – czy jest jakaś cenowa alternatywa dla tych struktur? Odpowiadamy.

Tymczasowe hale magazynowe

Tymczasowe hale świetnie nadają się na wynajem, ponieważ mogą być stawiane bez zezwolenia, na okres do 180 dni. Wystarczy jedynie zgłoszenie faktu budowy hali do odpowiedniego urzędu.

Kiedy wynająć, a kiedy kupić halę?

Kiedy jednak opłaca się bardziej wynająć, a kiedy kupić halę? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule!

Hale stalowe ocieplane

Twoja firma rośnie? Hale stalowe ocieplane marki Rubb to idealna przestrzeń dla rozwoju.

Budowa hal magazynowych

Budowa hal magazynowych z Rubb Polska to doskonała inwestycja w nowoczesną przestrzeń, której koszty utrzymania są niższe od oferowanych przez konkurencję.

Mobilne hale

Mobilne hale ocieplane Rubb to połączenie dobrej ceny z elastycznością i nowoczesną technologią. Sprawdź, może to hale dla Ciebie?

Hala magazynowa ocieplana - jak to jest zrobione?

Wysokiej jakości, praktyczne i bezpieczne ocieplane hale magazynowe Rubb pod lupą. Dlaczego nasze Termohale są najlepsze dla twojego biznesu? Przeczytaj.

Hala warsztatowa

Hala warsztatowa powinna być ocieplana. Termohale Rubb zapewnią ci dobre warunki pracy i bezpieczeństwo sprzętu oraz materiałów, których codziennie używasz.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania związane z Thermohall™? Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. 

DOŁĄCZ DO NAS

Na Facebooku publikujemy zdjęcia placów budowy, ciekawe artykuły branżowe i… relacje z rajdów samochodowych 🙂